Jdi na obsah Jdi na menu
 


AUTO ENCYKLOPEDIE

8. 9. 2006

Auto encyklopedie

Auta jsou zde řazeny abecedně a to bez ohledu na to, jestli jsou to auta bonusová nebo normální. Informace o autě jsou na obrázku. Obrázky jsou vyfoceny z auto encyklopedie ve hře.

1) Black Dragon 4WD

Je to bonusové auto, které získáte za úkol "Chuligáni v uličce". Je to auto, které má rychlé zrychlení, ale ve velké rychlosti se špatně ovládá. Toto auto má jen jednu barvu.

2) Black Metal 4WD

Tohle je další bonusové auto. Získáte ho v úkolu "Vybuchující most". Je to nejrobustnější auto ve hře. Je neprůstřelné, ale jen na úkor rychlosti. Dost pomalu zrychluje. Opět má jen jednu barvu.

3) Bob Mylan 4WD

Opět bonusové auto, které získáte po vyřešení úkolu "Bomby". Je to jedno z nejlepších bonusových aut, protože má skvělý výkon a velmi dobře se ovládá. Všechna bonusová auta mají jen jednu barvu.

 

4) Bolty Ace

Tyto auta jsou ve hře nejslabší jak výkonem, tak robustností. Každý Bolt Ace má několik barev. S těmito auty se setkáte ve všech částech hry.  

    

 

5) Bolt Ambulance

S tímto autem se moc nesetkáte. Po městě jich jezdí jen pár. Bolt Ambulance se svými vlastnostmi podobá Boltům Ace, jen je o trochu robustnější. Je to jediné auto-ambulance.

6) Bolt Firetruck

Tento Bolt převyšuje všechny vlastnosti Boltů, které jsou výše. Je mnohem robustnější a má i lepší výkon. Hasiči mají většinou basebalové pálky. Je to jediný druh hasičského auta. Bohužel není nikdy v akci :-( .

7) Bolt Hearse

Tento Bolt se velmi podobá autu Lassiter-pohřebák, a proto si myslím, že má i podobné vlastnosti. Ve hře jsem se s ním nikdy nesetkal.

 

8) Bolty Model B

Tyto Bolty jsou lepší než Bolty Ace, ale ne o moc, protože akcelerace je lepší jenom o trochu-také pomalu zrychlují a do kopce ztrácí hodně rychle. Jsou lepší hlavně v robustnosti.

    

   

9) Bolty V8

Tohle jsou nejdokonalejší Bolty ve hře (lepší je jen Bolt, který získáte v Extrémní jízdě). Mají průměrný výkon, ale do kopce ztrácí rychlost celkem pomalu. Jsou taky více robustní.

    

10) Bolt-Thrower

Toto auto získáte v Extrémní jízdě za úkol "Neviditelný muž". Největší výhoda tohoto auta je jeho rychlost. Velká nevýhoda je to, že má plátěnou střechu, a proto se velmi podobá autu HillBilly.

  

11) Brubaker 4WD

Toto je jedna z formulí, které jsou ve hře. Její jediná výhoda (stejně jako u moderních formulí) je rychlost. Při nárazu do kola je prakticky tato formule nepoužitelná.

 

12) Bruno Speedster 851

Bruno je jedno z aut, které vám doporučí Lucas. Má jedinou nevýhodu a tou je to, že nemá střechu. Jinak je to velmi dobré auto. (Mě se víc líbí v barvě rudé, ale na obrázku je v barvě stříbrné)

 

13) Caesar 8C 2300 Racing

Tento typ Caesara je jen v závodě. Je to formule, jejíž jediná výhoda je opět rychlost. Je sice trochu robustnější než Brubaker, ale jinak je úplně stejná.

 

14) Caesar 8C Mostro

Tohle je vylepšená verze Caesara Racing. Je mnohem robustnější. Rychlost je naprosto shodná. Tuto formuli získáte v Extrémní jízdě za úkol "Výměna formulí".

 

15) Carrozela C-Otto 4WD

Tohle je další formule. Ve hře se s ní setkáte dvakrát. Má naprosto stejné vlastnosti jako Brubaker, jen je trošinku robustnější.

 

16) Celeste Marque 500

Toto je další z aut, které se blíží (na tehdejší dobu) k dokonalosti. Jediná velká nevýhoda je plátěná střecha. Má dvě barvy. Je to auto, které vám doporučí Lucas.

17) Crazy Horse

Je to další bonusové auto. Získáte ho po vyřešení úkolu "Jiná dimenze". Má skvělé zrychlení, ale to je jediná dobrá vlastnost, protože je skoro neovladatelný.

18) Crusadery Chromium

Toto auto má jen dva druhy: Tudor a Fordor. Je to také jako mizející auto, které je v Extrémní jízdě. Je to průměrné auto, jehož největší výhodou je robustnost.

  

19) Demoniac

Další bonusové auto. Získáte ho za úkol "Letadlo". Je to další auto, které má skvělou rychlost, ale ostatní vlastnosti jsou přímo hrozné :-((( .

20) Disorder 4WD

Vzhledem se toto auto trochu podobá jednomu Boltu V8, ale narozdíl od něho může jet mnohem větší rychlostí a je i o něco robustnější. Získáte ho v Extrémní jízdě za úkol "Vybuchující Celeste".

21) Falconery

Ve hře jsou dva typy Falconerů: Falconer a Falconer Yellowcar. Toto auto je přístupné hned od začátku hry, protože s ním taxikaříte. Na tehdejší dobu má dobrý výkon a do kopce neztrácí moc rychlosti. Je velmi robustní.

  

22) Flame Spear 4WD

S touto raketovou formulí se setkáte pouze v Extrémní jízdě při plnění úkolu "Raketová formule". Má stejné vlastnosti jako ostatní formulky.

23) Flamer

Další bonusové auto. Získáte ho za úkol "Raketová formule". Je to další ze série formulek, ale má i vzhled a vlastnosti normální ho auta. Je velmi podobný Disorderovi.

 

24) Flower Power

Toto bonusové auto získáte za splnění úkolu "Speedy Gonzales". Je to auto, které se blíží vzhledem i vlastnostmi k jednomu Boltu V8, ale má lepší výkon.

 

25) Guardiany Terraplane

Tyto auta jsou nejlepší průměr tehdejší doby. Jsou rychlé a robustní. Jsou ve více barvách. Ve hře jsou tři typy: Coupe, Fordor a Tudor.

  

26) Hillbilly 5.1 FWD

A je tu další bonusové auto. Získáte ho za vyřešení úkolu "Dle rozkazu". Je téměř shodné s autem Bolt-thrower. Jen je trošinku robustnější.

27) HotRod

Další bonusové auto, které tentokrát získáte za úkol "Mořská panna". Je to jedno z nejlepších bonusových aut, protože má skvělý výkon, výborně se ovládá a je velmi robustní.

28) Lassitery V16

Tyto auta jsou nejrobustnější ve hře a mají i dobrý výkon. Většina jsou limuzíny, ale je to i pohřebák a taky policejní auto. Lassitery se hodí hlavně na honičky, protože můžete nepřítele hezky natlačit třeba na barák.

    

 

29) Luciferion

Opět bonusové auto, které patří k nejlepším jak výkonem, tak ovladatelností a i robustností. Získáte ho v úkolu "Telefonní budky".

30) Manty

Obě Manty získáte za úkoly v Extrémní jízdě. Mantu Prototype získáte za úkol "Snipeři" a Mantu Taxi FWD za úkol "Taxíky". Jsou to auta velmi dobrá, protože jsou nízká a mají obrovskou robustnost.

  

31) Masseury

Oba Masseury získáte také v Extrémní jízdě. Masseur získáte za úkol "Náklaďák s nitroglycerinem" a Masseur Taxi získáte za úkol "Náklaďák s rychlostí". Jsou to dobrá auta, která mají dobrý výkon a jsou robustní.

 

32) Mutagen FWD

Mutagen je auto, které se skvěle řídí a má skvělý výkon. Získáte ho za úkol "UFO". S robustností je to trochu horší, ale je to stále dobré.

33) Schuberty

Schuberty Extra jsou podprůměrná auta, jejichž jediná výhoda je robustnost. Schuberty Extra Six jsou dobrá auta, která jsou velmi robustní a do kopce moc nezpomalují. Také se skvěle ovládají. Policejní Schuberty Extra 6 jsou už stejně výkonné jako Terraplany.

    

 

34) Silver Fletcher

Toto auto se svými vlastnostmi podobá Lassiterům. Je to také limuzína a je velmi robustní. Má skvělý výkon a do kopce skoro vůbec nezpomaluje.

35) Speedee 4WD

Speedee je dobré auto hlavně výkonem. Velká nevýhoda je to, že má odkrytá kola, a proto se auto po nárazu špatně ovládá. Získáte ho v Extrémní jízdě, a to za úkol "Vyschlá nádrž".

 

36) Thory

Thory jsou výkonem nejlepší auta ve hře (nepočítám bonusová auta), protože mají náhon na přední kola. Jsou dva typy: Thor 810 a 812. Thor 810 je Phaeton a Sedan a Thor 812 je Cabriolet a je taky výkonější. Oba typy mají skvělou robustnost, ale jen Sedan má pevnou střechu.

   

37) Trautenberg Model J

Toto auto je, stejně jako Thory, hodně výkonné a robustní, ale nemá střechu. Je dobře ovladatelné.

 

38) Trautenberg Racer 4WD

Další ze série formulí. Nijak se od nich neliší, možná jen tím, že je trošku menší.

 

39) Ulver Airstreamy

Tyto auta jsou na svou dobu výkonné. Doporučí vám ho Lucas. Jsou dva typy: Fordor a Tudor. Ve velké rychlosti se s nimi špatně zatáčí, ale jinak jsou dobrá auta.

 

40) Wrighty

Opět jsou dva typy: Coupe a Fordor. Jsou to dobrá auta, která jsou velmi robustní, ale výkonem se blíží spíše k průměru. Jsou dobře ovladatelné.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Souzenic???Ani náhodou!!!

(kovu, 17. 2. 2010 17:20)

někdo tu chtěl aby tu byly obrázky- vy jste se snad zbláznili mimina!

Obrázky- jste malé děcka

(hgfg, 17. 2. 2010 17:15)

s black metal bych si dala spíš hodně těch poldů protože v tom autě se ti nic nestane jenom když nabouráš do baráku tak ti to ubere životy. víš to co má to auto vepředu tak to je na oddělávání překážek a když tím do něčeho nabuříš tak se ti nic nestane. a já jsem měla už celou extrémní jízdu přehranou nejlepší to bylo nakonci šla jsem tam do nějakých dveří. bylo to napínavé . a nechápu co všichni máte s těma obrázkama vy by ste chtěli jen nějaké obrázky vy ste jak malé děcka!!!!! to si zajděte na blogy když chcete obrázky!!!! proč by tu dával obrázky když je to návod na hru mafiu vy máte asi mozek mimo provoz co? zapojte taky IQ trochu!!!

Black Metal

(hamy, 30. 12. 2009 21:03)

S timhle autíčkem si nejvíc vyhraju v jízdě. Dám si nula poldů, denní město ,pak Black Metal, narazim do gangsterů a pak už se jen směju, jak gangsterům upadávaj kusy auta, když do mě narazej

Bolt Hearse

(Thomas Angelo, 13. 10. 2009 18:07)

Tenhle vůz mužete získat ve volební kampani když zabijete toho dělníka u toho kanálu(nebo jak to je)pak až odejdete z věznice budou tam detektivove a jejich schuberty extra 6 tudor a BOLT HEARSE.

(zadny nadpis)

(tommacik, 16. 7. 2008 13:43)

No jo Ondro to je velká skoda ani mojich 3 oblibenych aut tu neni foto,na 1.míste je Bolt-Thrower na 2.je celeste morgue 500 a na 3.je Bruno Speedsteer (celeste morgue 500 se mi nejvic liby v hnede barve.)

dobrá stránka škoda že nejsou obrázky

(Ondra, 26. 3. 2008 22:08)

Výborná stránka ale škoda že nejsou obrázky.Mejch
nojoblíbenějších 5 aut je MUTAGEN HOTROD
BOB MYLAN FLAMER BLACK DRAGON.
Škoda že nemá Bob mylan 4rychlosti

docela ujde

(vojta, 21. 2. 2008 13:45)

Je to dobrá stránka.škoda že tu nejsou obrázky.Ale jsou tu zase zbrane a návody. jinak dobrý.

MAFIA-o webu

(Kytka96 (blog: teenholky.blog.cz), 9. 12. 2007 14:35)

HEJ PLS AKTNES TO? mafia2 už má trailer snad pět měsicu a ty nic.. je to škoda

debil

(skorpik, 5. 11. 2007 16:08)

vsechny obrazky jsou vtahu!! vsechno je BLBE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OCH!!!

(ADAM, 3. 9. 2007 15:03)

ANFBDBAGJVDVAGVJGDSVJDVHHJ PIČČČČČČČČČUS

Wow

(Mimi, 29. 8. 2007 18:39)

máš tady samé křížky

Och!!!

(Kotrinka, 7. 6. 2007 22:22)

Mas vela chyb moj zlaty

Och!!!

(Kotrinka, 23. 3. 2007 17:06)

Mas vela chyb moj zlaty

Och!!!

(Kotrinka, 23. 3. 2007 17:06)

Mas vela chyb moj zlaty

Och!!!

(Kotrinka, 23. 3. 2007 17:05)

Mas vela chyb moj zlaty

Och!!!

(Kotrinka, 23. 3. 2007 17:05)

Mas vela chyb moj zlaty

Och!!!

(Kotrinka, 23. 3. 2007 17:05)

Mas vela chyb moj zlaty