Jdi na obsah Jdi na menu
 


MAFIA2

15. 8. 2006

Fakta

30.06.2006

Tak, skoro po roce tu máme další fakta o Mafii 2. V novém čísle časopisu Score se objevil zajímavý rozhovor s Marcem Wildingem... To by nebylo, až tak zajímavé, ale je... Marc totiž prozradil, že IS pracuje na projektu podobném Mafii, který by měl být hotov nejpozdějš za rok. To znaméná, že na jaře příštího roku bychom se mohli dočkat Mafie 2. Více se dozvíte pokud si koupíte Score (číslo 149).

30.07.2005

Vypadá to, že Mafia 2 vyjde až v roce 2007. Tato smutná zpráva vyplývá z článku který se objevil na Tiscali games. Více se dočtete na webu http://mafia2.svether.net.

29.03.2005

Tak na Mafii 2 se stoprocentně pracuje. Vyplývá to z rozhovoru s Petrem Vochozkou, který s ním byl poskytnut v časopise Score. Vochozka na otázku: "Na čem tedy vaše studia konkrétně pracují." Odpověděl: "Oficiálně není oznámen ani jeden projekt, nicméně asi není tajemstvím, že v Brně pracujeme na něčem ohledně Mafie." Dále však, také řekl, že to určitě nebude tento rok. Takže ten, kdo tajně doufal, že se Mafie 2 dočká ještě tento rok si může postesknout. No, ale lepší někdy, než nikdy.

31.10.2004

"Mafia 2 oficiálně oznámena. Oznámil to tiskový mluvčí Illusion Softworks. Hra by se měla opět odehrávat roku 1930 a měla by se vyvíjet podle příběhu z prvního dílu. Více se dozvíte zde." Je však článek pravdivý ?? Tak to bohužel neví nikdo, ale já osobně si myslím, že je to sprostá lež. A odborníci a většina hráčů si to myslí taky. Už jenom proto, že pokud by byla Mafie 2 ohlášena, proč se o tom nikde nepíše?? Mám na tím mysli oficiální web IS, Take 2 atd. Myslím si, že pokud by to byla oficiální zpráva od IS, bylo by to na jejich webu. A tím sem došel k závěru, že šance pravdivosti článku je téměř nulová. Optimisti a fandové možná věří a já ve skrytu duše taky, ale zřejmě si na "opravdové" oficiální prohlášení budeme muset ještě nějaký ten pátek


Textury, které v jedničce byly kompletně vytvořeny v Brně, budou ve dvojce naprosto autentické, neboť si je tým Illusion Softworks jel nafotit až do ameriky. Technické zpracování hry bude opravdu na výši, jistě každý znáte Tomovo "vyheknutí", když skočíte z nějákého domu či mostu. Tak ve druhém díle se parádně rozplácnete !
Žil jeden starý muž. Jmenoval se Thomas Angelo. Jednoho dne k němu přijelo auta a vystoupili z něj 2 muži a zeptali se Tomma „pan Angelo?", ANO? Pozdravuje vás don Salieri a odstřelili ho. Potom rychle ujeli. Nikdo to neviděl až na Thomasova vnuka Frederica, který stál za rohem. Frederico se učil od svého dědy zacházet se zbraněmi a tak se chtěl pomstít donu Salierimu. Teď už donu Salierimu juniorovi.

1) Pátrání:
Frederico musí zajet do města vypátrat, kde sídlí největší gang. Gang se usídlil blízko přístaviště ve Works Guarter. Frederico zajede k jednomu starému domu, kde sídlí největší městský gang. Frederico si nejdříve promluví s bossem gangu. Ten dá Fredericovi úkol. Musí vypátrat kde sídlí rodina dona Salieriho jr., ale Frederico se od svého dědy dozvěděl že rodina dona Salieriho sídlila v Little Italy v Salieriho baru. Frederico pak vše oznámil svému bossovi kde by mohl Salieri jr. sídlit.

2) Útok na bar:
Když přijde Frederico do domu jeho gangu zjistí, že je boss pěkně naštvaný. Říká že mu Salieri jr. stále kazí plány a tak se ho rozhodne zlikvidovat. Tímto úkolem pověří Frederica, který ho bude muset splnit. K Fredericovi se připojí i velmi dobrý řidič Kevin Brown. Kevin ho zaveze k Salieriho baru, kde se připravý na útok. Kevin nastartuje motor, Frederico vezme granát, hodí ho a rychle nastoupí do auta. Navečer, když přijde Frederico domů, spatřil Kevina. Kevin mu chtěl sdělit, že se jim nepodařilo Salieriho jr. zabít.

3) Území:
Mafie dona Salieriho jr. začala uzavírat obchody s doutníkama na území gangu ve Works Guarter. Tohle se dozvěděl boss gangu a byl s tím plně nespokojen. Řekl tedy Fredericovi, Kevinovi a Peterovi, který dokáže otevřít spoustu zámků a jen tak se něčeho nelekne, aby jel s nimi. Musejí se dostat nepozorovaně do přístavu do jednoho z mnoha skladů, kde jsou doutníky naloženy na nákladní vozidlo.Večer se tedy vydá tahle parta na lup. Když přijedou k vrátnici, vylezou z auta a přijdou k vrátnému a Frederico ho uspí bassebalkou, svážou a začnou mu vyhrožovat, jestli jim neřekne kde jsou doutníky tak ho zabijí. Vrátný si to rychle rozmyslel a přivedl je do velkého skladu. Pak Kevin řekl vrátnému aby to otevřel, ale vrátný neměl klíč a tak ho Peter okamžitě zastřelil. Peter přistoupil k vratům a jednoduše je otevřel. Před nimi se objevily krabice s doutníky. Peter pak měl ještě jednu práci, musel otevřít nákladní vozidlo ,na které začal Frederico nakládat bedny. Peter auto odemkl a Kevin usedl za volant.V době kdy už chtěli vyjet náhle přišel skladník, který okamžitě zavolal pomoc.V té době začal Kevin řvát ( Frederico,vem si Thomson a vylez si na korbu). Frederico tam vylezl. Jen co odjeli ze skladu objevily se za ním 4 auta. Frederico vzal Thomson a okamžitě začal střílet. Když všechny auta setřásli přijeli do skladu za domem kde sídlí městský gang.

Intro:
Do Ameriky se vrátí Frankova dcera Julie, aby navštívila pana Thomase Angela. Když se dozví, že je Thomas mrtvý, zeptá se Sáry, kde je Frederico. Sára jí řekla že se odstěhoval do města. Julie se moc dlouho nezdržela a jela navštívit Frederica.

4) Špatný muž:
Jen co přijede Julie do města, zastaví se u Frederica. Po rozhovoru se Julia rozhodne, že si prohlédne město takové, jaké znala jen z otcova vyprávění. Když už prošla mnoho památek, zastavila se v parku. Za pár okamžiků k ní přijela velká dodávka a Julii unesli. Druhý den u Frederica zazvoní telefon, a ozve se neznámí hlas: Máme tu vaši přítelkyni. Přijděte na nadzemní parkovište na Central Island. Frederico tedy jde. Najednou před parkovištěm uvidí muže velmi podobného Fredericovi. Když muž přišel do garáže, parkoviště vybuchlo. Měl to být atentát na Frederica. Najednou Frederico uviděl, jak od parkoviště odjíždí luxusní automobil. Frederico musí nasednout do auta a sledovat únosce Julie.

5) Svoboda:
Jen co se Frederico dozví o skrýši, kde ukrývají Julii, vezme si Kevina a jde se na věc. Přijedete tedy k domu, kde Julii skrývají. Před dveřmi stojí ochranka.Vyšlete tedy Kevina, aby ochranku zabavil a vy můžete obejít dům a vlézt do sklepa. Sklep vypadá jako muniční sklad, takže si Frederico může nabrat munici. Frederico se musí chovat absolutně tiše, aby nebyl spatřen.Vyjde tedy do přízemí. Frederico přijde do pokoje.V pokoji vidí,jak se muž z ochranky kouká na televizi. Frederico si na chodbě sebere basetbalovou pálku a přijde zezadu k ochrance a co nejvíc ho uhodí.Frederico projde schodištěm až do prvního patra, kde už na něj čeká Kevin. Otevřete dveře do salónku, kde musíte postřílet všechny muže z ochranky. Až vysvobodíte Julii musíte rychle běžet k hlavnímu vchodu. Po cestě potkáte několik dalších mužů ze Salieriho mafie. Musíte nastoupit do nového Salieriho kabrioletu a setřást mafii z dohledu. Až se to povede odvezete Julii ke své matce na venkov.

Intro: Když Frederico s Kevinem hlídkovali ve Works Guarter, objevili podezřelé muže se zbraněmi. Toto vše řekl Frederico svému šéfovi. Za 2 dny se boss gangu dozvěděl, že se tu usadila nová Mafie dona Teraclina a zjistil také že chce zničit Salieriho rodinu. Boss si tedy sjednal schůzku s donem Teraclinem. Po dlouhém rozhovoru se gang s mafií dona Teraclina spojí a začíná boj proti MAFII dona SALIERIHO.

6) Výhružka:
Hned druhý den se Frederico dozvěděl, že pracuje pro dona Teraclina. Teraclino si chce Frederica vyzkoušet. Musíte vzít auto a přijet k Salieriho obchodu. Před obchodem stojí 2 muži ze Salieriho mafie. Muže musíte co nejdřív zabít a nenechat utéci prodavače. Až je zabijete utíkejte tedy za prodavačem a jednou ho střelte. V intru se zeptáte prodavače, kde Salieri bydlí. Poté co vám to řekne ho Frederico zastřelí. Pak přijdete do skladu kde namontujete bombu a vyhodíte obchod do povětří. Pak se vraťte do domu své Mafie.
7) Parník:
Frederico třetí den zajel do opchodu ze zbraněmi koupit si Colt1911A1 a Mosin Nagant.Kdiž jel do bytu svého dědi uložit si zbraně.Cestou zahlédl pklakát na kterém bylo napsáno že Don Salieri má narozeniny na parníku. Frederico druhý den jel k parníku a zjistil že už parník odjel.Frederico jel domů.
8) Útok na Salieriho
Frederica to hodně naštvalo když tam ten parník nebyl. Zajel pro zbraně. Vzal si Thompson a Colt1911. Přijel k Salieriho baru. Frederico věďel že kdyby šel do baru tak by ho poznali a nejspíš odpráskly. V autě měl molotov koktejl. Zapálil ho a hodil na bar a rychle ujel pryč. Za týden se dočet že pár mužů od Salieriho to zabylo ale Salieri a jeho muži přežili útok na bar.
9) Záchranná akce
Frederico měl dnes smůlu. Ale když se dozví že unesli Kevina, tak se naštval, jel za Teraclinem a řekl mu, ať mu dá to nejlepší auto co má že jede zachránit Kevina. Teraclin mu řekl že teda jo. Jel do skladiště kde věznili Kevina . Tam omráčil 2 hlídače a vzal si jejich zbraně (mají u sebe thomson a colt 911) vešel do dveří a postřílel tam asi 20 mužů. Jak prošel chodbou a zahnul doprava bylo tam 10 dveří. Ve třetích dveřích je 5 mužů a Kevin. Je třeba je postřílet, rozvázat Kevina, běžet do auta a jet za Teraclinem.


Zde jsou auta, která by se mohla objevit v Mafii 2:
"Mnohoválcoví žrouti paliva"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

скважина сколько воды

(Antoniofvt, 14. 10. 2020 17:23)

Доброго времени суток товарищи! Предлагаем Вашему вниманию интересный сайт для заказа бурения скважин на воду. Заказывайте скважину для воды в ЕВРОБУРСЕРВИС – получите доступ к экологически чистой природной воде по самым выгодным в Минске ценам! Более подробная информация размещена тут https://drive.google.com/file/d/12UGUi1eb4vB_-VAklwchUhrlKM8233go/view?usp=sharing
Увидимся!

Where now you can invest profitably

(GabrielKnimi, 21. 9. 2020 14:19)


The Bitcoin System is a group exclusively for people who have seized on Bitcoin's insane profits and made their fortunes peacefully.
Members of the Bitcoin system take a vacation around the world every month, making money on their laptops in just a few minutes of "work" a day

Learn more: https://bit.ly/3iCggV1

Listen to our members who rely on our software to fund their luxury lifestyle:

Michael Zusman
The results of the program speak for themselves ... As promised, I was earning over $ 13,000 a day. Do I really need to say more?
Lewis H.
It's true? I only joined 2 days ago and my account balance has already increased to a whopping € 27,484.98 !!!
Paulo Fonzi
Yesterday I quit my job ... and today I'm at a pool party in Vegas! Life is AMAZING thanks to the Bitcoin system. THANKS STEVE!
Chris Hadid
I ask my wife to squeeze me every morning when I wake up and check my bank account. I have never seen this amount in my bank account. And it continues to grow and grow ... this is what I've been waiting for all my life. Now that I have felt what it means to be my own boss and make tens of thousands of dollars every week, I will never look back!
Daniel Pelts
Surprisingly, I used to be a Wall Street investor. And I've never seen anything like it in my 10 years at the company. All my colleagues thought I was crazy when I left the company to devote myself entirely to the Bitcoin System software. Now that the profit is 384,594 euros, all my colleagues CAN let them in.

Meet Steve McKay
The genius of the Bitcoin system. Hello
- I am a former software developer for a large firm, which I mention the name as a giveaway
I Compared to early investors in Uber, Facebook or Airbnb, this software is creating millionaires in record time. If you want to make a million with Bitcoin, watch the video above to see how. Your friend, Steve McKay

Jump to be the first: https://bit.ly/3iCggV1

Hi! Only from 18+!

(SandraZeshy, 11. 9. 2020 15:46)

I'm not just inviting you! But it will be interesting for sure loveawake.ru

loparskor dam test aresgrb.se

(aresgrb.se, 4. 8. 2020 0:53)


What's up to all, it's really a good for me to pay a visit this website, it includes important Information. flucd.aresgrb.se/delicious-dishes/loeparskor-dam-test.php loparskor dam test

Thank you very much for the invitation

(Mixtup, 31. 7. 2020 21:23)

Thank you very much for the invitation :). Best wishes.
PS: How are you? I am from France :)

danatekt barrierecreme aresgrb.se

(aresgrb.se, 31. 7. 2020 11:08)


Excellent blog! Do you have any suggestions for aspiring writers? I'm planning to start my own blog soon but I'm a little lost on everything. Would you recommend starting with a free platform like Wordpress or go for a paid option? There are so many options out there that I'm completely overwhelmed .. Any ideas? Bless you! soles.aresgrb.se/travels/danatekt-barrierecreme.php danatekt barrierecreme

ledige hundelufter soges aresgrb.se

(aresgrb.se, 27. 7. 2020 19:08)


It's very easy to find out any topic on net as compared to books, as I found this article at this web site. athan.aresgrb.se/music/ledige-hundelufter-sges.php ledige hundelufter soges

Онлайн карта распространения коронавируса

(Joshuacoipt, 27. 7. 2020 16:56)

Последние новости заболеваний коронавируса https://karta-coronavirusa.info/265-u-deputata-gosdumy-maksimovoy-obnaruzhili-koronavirus.html

comment se transmet la teigne aresgrb.se

(aresgrb.se, 21. 7. 2020 17:49)


I love it when folks get together and share views. Great site, keep it up! droopi.aresgrb.se/news/comment-se-transmet-la-teigne.php comment se transmet la teigne

lagenheter umea hyra goodprizwomen.com

(goodprizwomen.com, 19. 7. 2020 14:24)


It's a shame you don't have a donate button! I'd certainly donate to this superb blog! I guess for now i'll settle for book-marking and adding your RSS feed to my Google account. I look forward to brand new updates and will talk about this site with my Facebook group. Talk soon! fajun.goodprizwomen.com/skin-care/laegenheter-ume-hyra.php lagenheter umea hyra

vansterarmen domnar bort goodprizwomen.com

(goodprizwomen.com, 7. 7. 2020 16:57)


What i don't realize is in reality how you are not really much more well-appreciated than you may be now. You are so intelligent. You recognize thus considerably in the case of this topic, produced me for my part imagine it from so many various angles. Its like women and men don't seem to be involved until it's something to do with Girl gaga! Your personal stuffs outstanding. At all times care for it up! mindfi.goodprizwomen.com/relaxation/vaensterarmen-domnar-bort.php vansterarmen domnar bort

leif mannerstrom shop aresgrb.se

(aresgrb.se, 7. 7. 2020 0:25)


Oh my goodness! Impressive article dude! Many thanks, However I am encountering problems with your RSS. I don't understand the reason why I cannot join it. Is there anybody else getting similar RSS issues? Anybody who knows the solution can you kindly respond? Thanks!! quanr.aresgrb.se/beautiful-things/leif-mannerstroem-shop.php leif mannerstrom shop

storlek pa engelska aresgrb.se

(aresgrb.se, 5. 7. 2020 16:08)


It is the best time to make a few plans for the longer term and it's time to be happy. I've read this put up and if I could I wish to counsel you some interesting issues or tips. Maybe you could write next articles relating to this article. I desire to read more things approximately it! stear.aresgrb.se/beautiful-things/storlek-p-engelska.php storlek pa engelska

kopa begagnad slapvagn goodprizwomen.com

(goodprizwomen.com, 4. 7. 2020 9:10)


Hello there, You have done a great job. I'll certainly digg it and personally recommend to my friends. I am confident they will be benefited from this website. stepbi.goodprizwomen.com/for-women/koepa-begagnad-slaepvagn.php kopa begagnad slapvagn

alvedon med modifierad frisattning aresgrb.se

(aresgrb.se, 4. 7. 2020 7:35)


I just could not leave your website prior to suggesting that I actually enjoyed the standard information a person supply for your visitors? Is going to be again frequently in order to investigate cross-check new posts tiofa.aresgrb.se/trends/alvedon-med-modifierad-frisaettning.php alvedon med modifierad frisattning

tjockare har tabletter goodprizwomen.com

(goodprizwomen.com, 2. 7. 2020 2:01)


Greetings! Very helpful advice in this particular post! It is the little changes that produce the greatest changes. Thanks for sharing! tato.goodprizwomen.com/delicious-dishes/tjockare-hr-tabletter.php tjockare har tabletter

estee lauder anti wrinkle cream goodprizwomen.com

(goodprizwomen.com, 29. 6. 2020 22:41)


I’m not that much of a internet reader to be honest but your sites really nice, keep it up! I'll go ahead and bookmark your site to come back in the future. Cheers globef.goodprizwomen.com/beauty/estee-lauder-anti-wrinkle-cream.php estee lauder anti wrinkle cream

vegetarisk sallad med halloumi aresgrb.se

(aresgrb.se, 25. 6. 2020 1:58)


You really make it seem so easy together with your presentation but I find this topic to be really one thing which I believe I would by no means understand. It kind of feels too complex and extremely extensive for me. I am taking a look forward to your next submit, I'll attempt to get the hold of it! apga.aresgrb.se/for-women/vegetarisk-sallad-med-halloumi.php vegetarisk sallad med halloumi

storleksguide skor us goodprizwomen.com

(goodprizwomen.com, 24. 6. 2020 15:59)


Hello, i read your blog from time to time and i own a similar one and i was just wondering if you get a lot of spam comments? If so how do you stop it, any plugin or anything you can suggest? I get so much lately it's driving me mad so any assistance is very much appreciated. leli.goodprizwomen.com/for-men/storleksguide-skor-us.php storleksguide skor us

triumph malmo oppettider aresgrb.se

(aresgrb.se, 23. 6. 2020 12:50)


If you are going for finest contents like I do, just pay a quick visit this web page every day for the reason that it gives feature contents, thanks palo.aresgrb.se/beautiful-things/triumph-malmoe-oeppettider.php triumph malmo oppettider


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující »