Jdi na obsah Jdi na menu
 


MAFIA2

15. 8. 2006

Fakta

30.06.2006

Tak, skoro po roce tu máme další fakta o Mafii 2. V novém čísle časopisu Score se objevil zajímavý rozhovor s Marcem Wildingem... To by nebylo, až tak zajímavé, ale je... Marc totiž prozradil, že IS pracuje na projektu podobném Mafii, který by měl být hotov nejpozdějš za rok. To znaméná, že na jaře příštího roku bychom se mohli dočkat Mafie 2. Více se dozvíte pokud si koupíte Score (číslo 149).

30.07.2005

Vypadá to, že Mafia 2 vyjde až v roce 2007. Tato smutná zpráva vyplývá z článku který se objevil na Tiscali games. Více se dočtete na webu http://mafia2.svether.net.

29.03.2005

Tak na Mafii 2 se stoprocentně pracuje. Vyplývá to z rozhovoru s Petrem Vochozkou, který s ním byl poskytnut v časopise Score. Vochozka na otázku: "Na čem tedy vaše studia konkrétně pracují." Odpověděl: "Oficiálně není oznámen ani jeden projekt, nicméně asi není tajemstvím, že v Brně pracujeme na něčem ohledně Mafie." Dále však, také řekl, že to určitě nebude tento rok. Takže ten, kdo tajně doufal, že se Mafie 2 dočká ještě tento rok si může postesknout. No, ale lepší někdy, než nikdy.

31.10.2004

"Mafia 2 oficiálně oznámena. Oznámil to tiskový mluvčí Illusion Softworks. Hra by se měla opět odehrávat roku 1930 a měla by se vyvíjet podle příběhu z prvního dílu. Více se dozvíte zde." Je však článek pravdivý ?? Tak to bohužel neví nikdo, ale já osobně si myslím, že je to sprostá lež. A odborníci a většina hráčů si to myslí taky. Už jenom proto, že pokud by byla Mafie 2 ohlášena, proč se o tom nikde nepíše?? Mám na tím mysli oficiální web IS, Take 2 atd. Myslím si, že pokud by to byla oficiální zpráva od IS, bylo by to na jejich webu. A tím sem došel k závěru, že šance pravdivosti článku je téměř nulová. Optimisti a fandové možná věří a já ve skrytu duše taky, ale zřejmě si na "opravdové" oficiální prohlášení budeme muset ještě nějaký ten pátek


Textury, které v jedničce byly kompletně vytvořeny v Brně, budou ve dvojce naprosto autentické, neboť si je tým Illusion Softworks jel nafotit až do ameriky. Technické zpracování hry bude opravdu na výši, jistě každý znáte Tomovo "vyheknutí", když skočíte z nějákého domu či mostu. Tak ve druhém díle se parádně rozplácnete !
Žil jeden starý muž. Jmenoval se Thomas Angelo. Jednoho dne k němu přijelo auta a vystoupili z něj 2 muži a zeptali se Tomma „pan Angelo?", ANO? Pozdravuje vás don Salieri a odstřelili ho. Potom rychle ujeli. Nikdo to neviděl až na Thomasova vnuka Frederica, který stál za rohem. Frederico se učil od svého dědy zacházet se zbraněmi a tak se chtěl pomstít donu Salierimu. Teď už donu Salierimu juniorovi.

1) Pátrání:
Frederico musí zajet do města vypátrat, kde sídlí největší gang. Gang se usídlil blízko přístaviště ve Works Guarter. Frederico zajede k jednomu starému domu, kde sídlí největší městský gang. Frederico si nejdříve promluví s bossem gangu. Ten dá Fredericovi úkol. Musí vypátrat kde sídlí rodina dona Salieriho jr., ale Frederico se od svého dědy dozvěděl že rodina dona Salieriho sídlila v Little Italy v Salieriho baru. Frederico pak vše oznámil svému bossovi kde by mohl Salieri jr. sídlit.

2) Útok na bar:
Když přijde Frederico do domu jeho gangu zjistí, že je boss pěkně naštvaný. Říká že mu Salieri jr. stále kazí plány a tak se ho rozhodne zlikvidovat. Tímto úkolem pověří Frederica, který ho bude muset splnit. K Fredericovi se připojí i velmi dobrý řidič Kevin Brown. Kevin ho zaveze k Salieriho baru, kde se připravý na útok. Kevin nastartuje motor, Frederico vezme granát, hodí ho a rychle nastoupí do auta. Navečer, když přijde Frederico domů, spatřil Kevina. Kevin mu chtěl sdělit, že se jim nepodařilo Salieriho jr. zabít.

3) Území:
Mafie dona Salieriho jr. začala uzavírat obchody s doutníkama na území gangu ve Works Guarter. Tohle se dozvěděl boss gangu a byl s tím plně nespokojen. Řekl tedy Fredericovi, Kevinovi a Peterovi, který dokáže otevřít spoustu zámků a jen tak se něčeho nelekne, aby jel s nimi. Musejí se dostat nepozorovaně do přístavu do jednoho z mnoha skladů, kde jsou doutníky naloženy na nákladní vozidlo.Večer se tedy vydá tahle parta na lup. Když přijedou k vrátnici, vylezou z auta a přijdou k vrátnému a Frederico ho uspí bassebalkou, svážou a začnou mu vyhrožovat, jestli jim neřekne kde jsou doutníky tak ho zabijí. Vrátný si to rychle rozmyslel a přivedl je do velkého skladu. Pak Kevin řekl vrátnému aby to otevřel, ale vrátný neměl klíč a tak ho Peter okamžitě zastřelil. Peter přistoupil k vratům a jednoduše je otevřel. Před nimi se objevily krabice s doutníky. Peter pak měl ještě jednu práci, musel otevřít nákladní vozidlo ,na které začal Frederico nakládat bedny. Peter auto odemkl a Kevin usedl za volant.V době kdy už chtěli vyjet náhle přišel skladník, který okamžitě zavolal pomoc.V té době začal Kevin řvát ( Frederico,vem si Thomson a vylez si na korbu). Frederico tam vylezl. Jen co odjeli ze skladu objevily se za ním 4 auta. Frederico vzal Thomson a okamžitě začal střílet. Když všechny auta setřásli přijeli do skladu za domem kde sídlí městský gang.

Intro:
Do Ameriky se vrátí Frankova dcera Julie, aby navštívila pana Thomase Angela. Když se dozví, že je Thomas mrtvý, zeptá se Sáry, kde je Frederico. Sára jí řekla že se odstěhoval do města. Julie se moc dlouho nezdržela a jela navštívit Frederica.

4) Špatný muž:
Jen co přijede Julie do města, zastaví se u Frederica. Po rozhovoru se Julia rozhodne, že si prohlédne město takové, jaké znala jen z otcova vyprávění. Když už prošla mnoho památek, zastavila se v parku. Za pár okamžiků k ní přijela velká dodávka a Julii unesli. Druhý den u Frederica zazvoní telefon, a ozve se neznámí hlas: Máme tu vaši přítelkyni. Přijděte na nadzemní parkovište na Central Island. Frederico tedy jde. Najednou před parkovištěm uvidí muže velmi podobného Fredericovi. Když muž přišel do garáže, parkoviště vybuchlo. Měl to být atentát na Frederica. Najednou Frederico uviděl, jak od parkoviště odjíždí luxusní automobil. Frederico musí nasednout do auta a sledovat únosce Julie.

5) Svoboda:
Jen co se Frederico dozví o skrýši, kde ukrývají Julii, vezme si Kevina a jde se na věc. Přijedete tedy k domu, kde Julii skrývají. Před dveřmi stojí ochranka.Vyšlete tedy Kevina, aby ochranku zabavil a vy můžete obejít dům a vlézt do sklepa. Sklep vypadá jako muniční sklad, takže si Frederico může nabrat munici. Frederico se musí chovat absolutně tiše, aby nebyl spatřen.Vyjde tedy do přízemí. Frederico přijde do pokoje.V pokoji vidí,jak se muž z ochranky kouká na televizi. Frederico si na chodbě sebere basetbalovou pálku a přijde zezadu k ochrance a co nejvíc ho uhodí.Frederico projde schodištěm až do prvního patra, kde už na něj čeká Kevin. Otevřete dveře do salónku, kde musíte postřílet všechny muže z ochranky. Až vysvobodíte Julii musíte rychle běžet k hlavnímu vchodu. Po cestě potkáte několik dalších mužů ze Salieriho mafie. Musíte nastoupit do nového Salieriho kabrioletu a setřást mafii z dohledu. Až se to povede odvezete Julii ke své matce na venkov.

Intro: Když Frederico s Kevinem hlídkovali ve Works Guarter, objevili podezřelé muže se zbraněmi. Toto vše řekl Frederico svému šéfovi. Za 2 dny se boss gangu dozvěděl, že se tu usadila nová Mafie dona Teraclina a zjistil také že chce zničit Salieriho rodinu. Boss si tedy sjednal schůzku s donem Teraclinem. Po dlouhém rozhovoru se gang s mafií dona Teraclina spojí a začíná boj proti MAFII dona SALIERIHO.

6) Výhružka:
Hned druhý den se Frederico dozvěděl, že pracuje pro dona Teraclina. Teraclino si chce Frederica vyzkoušet. Musíte vzít auto a přijet k Salieriho obchodu. Před obchodem stojí 2 muži ze Salieriho mafie. Muže musíte co nejdřív zabít a nenechat utéci prodavače. Až je zabijete utíkejte tedy za prodavačem a jednou ho střelte. V intru se zeptáte prodavače, kde Salieri bydlí. Poté co vám to řekne ho Frederico zastřelí. Pak přijdete do skladu kde namontujete bombu a vyhodíte obchod do povětří. Pak se vraťte do domu své Mafie.
7) Parník:
Frederico třetí den zajel do opchodu ze zbraněmi koupit si Colt1911A1 a Mosin Nagant.Kdiž jel do bytu svého dědi uložit si zbraně.Cestou zahlédl pklakát na kterém bylo napsáno že Don Salieri má narozeniny na parníku. Frederico druhý den jel k parníku a zjistil že už parník odjel.Frederico jel domů.
8) Útok na Salieriho
Frederica to hodně naštvalo když tam ten parník nebyl. Zajel pro zbraně. Vzal si Thompson a Colt1911. Přijel k Salieriho baru. Frederico věďel že kdyby šel do baru tak by ho poznali a nejspíš odpráskly. V autě měl molotov koktejl. Zapálil ho a hodil na bar a rychle ujel pryč. Za týden se dočet že pár mužů od Salieriho to zabylo ale Salieri a jeho muži přežili útok na bar.
9) Záchranná akce
Frederico měl dnes smůlu. Ale když se dozví že unesli Kevina, tak se naštval, jel za Teraclinem a řekl mu, ať mu dá to nejlepší auto co má že jede zachránit Kevina. Teraclin mu řekl že teda jo. Jel do skladiště kde věznili Kevina . Tam omráčil 2 hlídače a vzal si jejich zbraně (mají u sebe thomson a colt 911) vešel do dveří a postřílel tam asi 20 mužů. Jak prošel chodbou a zahnul doprava bylo tam 10 dveří. Ve třetích dveřích je 5 mužů a Kevin. Je třeba je postřílet, rozvázat Kevina, běžet do auta a jet za Teraclinem.


Zde jsou auta, která by se mohla objevit v Mafii 2:
"Mnohoválcoví žrouti paliva"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dessert minceur facile

(dessert minceur facile, 12. 9. 2019 10:22)


Wonderful article! This is the type of information that are supposed to be shared across the net. Shame on the seek engines for not positioning this submit higher! Come on over and talk over with my website . Thank you =) dessert minceur facile persy.awombud.be/map10.php dessert minceur facile

Independent Assessment of Forex Companies

(fxbrokersMa, 8. 9. 2019 7:50)

Ülevaade-Arvustus-Läbivaatamine-Retsensioon välis vääringus-valuuta-fondi-börsi-fondide-laos-kalavaru-aktsia-varude vahetus-vahetamine ettevõtteid-äriühinguid. https://currency-trading-brokers.com/forex-comparisons-ratings-reviews-estonia.html

Исаков Георгий Владимирович мошенник

(Alexeyjew, 7. 9. 2019 17:21)

Исаков Георгий Владимирович мошенник,поставляет некачественную продукцию.
Чтобы купить некачественную продукцию Вам нужно обратиться к такому поставщику как Исаков Георгий Владимирович 10.07.1973 г.р., а если он продвигает таких поставщиков как ООО "Гаскет Технолоджи" ИНН 3435911580 или ООО "Тех-ресурс" ИНН 3460075603 то вы попадете в точку. Не имея положительной репутации предприятия интересы которых представляет Исаков Георгий Владимирович 10.07.1973 г.р. смогут Вам продать только некачественную продукцию и по завышенной цене. Есть конечно и исключение из правил – даже если поставщик имеет положительную репутацию Исаков Георгий Владимирович 10.07.1973 г.р. представляя интересы на прямую или косвенно не будет поставлять качественную продукцию по адекватной цене, а используя привычные ему обманные схемы обязательно продаст неликвидную продукцию и неплохо заработает не взирая на то, что пострадают от такой сделки как продавец так и покупатель.

заказ калибровка прошивок ЭБУ автомобилей

(AlvaroTox, 24. 8. 2019 10:49)

Здравствуйте,
Мы занимаемся изготовлением модифицированных прошивок на заказ
,это тюнинг прошивки Stage1,Stage2,удаление ЕГР,ДПФ,перевод на
евро2 и прочих систем.
ролик на ютуб про нас https://youtu.be/f-6RKYIEueY

для Вас мы работаем ЕЖЕДНЕВНО!

заказ калибровки прошивки производится через email
max.autoteams@ya.ru
в заказе обязательно указываем:
Тех. задание!
1. Марка авто:
2. Модель:
3. Объём мотора:
4. Коробка (Мт/Ат):
5. Какой ЭБУ:
6. Чем читали:
7. Задание (тюн/e0/е2/EGR/DPF/Adblue/evap/SAP/TVA/TVS/либо другое):
8. прикрепляем файл стоковой,оригинальной прошивки


Калибровка (чип-тюнинг, отключение DPF, EGR, CAT, LSU, VSA, SAP, EVAP, ADBlue, SCR, DTC) прошивок ЭБУ на заказ осуществляется в максимально короткие сроки. Все заказы направляйте на почту max.autoteams@ya.ru"

Уcі мeдичні зaклaди Укpаїни

(helper62P, 23. 7. 2019 8:10)

Рeйтинг,відгyки,кoмeнтарі,огляд,рецензіі,кpитика.
Лікaрні
Пpaктикyючі лікaрі
Аптeки та aптечні мережі Укрaїни
Полoгoві бyдинки
Пpивaтні клініки
Косметoлогія
Швидка допoмoгa
Mедичне страхувaння
Медичні центpи
Лaбoрaтopії
Гpомадcькі opганізації
Сaнaтopії
Пoліклініки
Лікyвaння за кopдoном
Стoматолoгії
Диcпaнсeри
https://medhelp.com.ua/ivano-frankivsk/list/pologovi-budinki/c-10008-317-1
https://medhelp.com.ua/kiiv/place/11920/medicnij-universitet-imoobogomolca

епоха зраженґй

(vitaBug, 16. 7. 2019 16:27)

епоха зраженґй: https://smartera.in.ua/

backlink-sua-hikid-de

(LonnieBok, 14. 7. 2019 14:36)

backlink-sua-hikid-de

comprar ED Super Advanced Pack Mount Laurel NJ Mexico s

(AbKayakly, 18. 6. 2019 7:13)

comprar Finpecia Finasteride 1 mg Saint Albans NY
comprar Cialis Black Tadalafil 800 mg Blue Point NY
comprar Professional Pack-40 Falls Village CT
. https://acomplia-reductil.biz/comprar_brand_cialis_tadalafil_20_mg_cookstown_nj.html
comprar Levitra Oral Jelly Vardenafil 20 mg Lodi NJ
comprar Megalis Tadalafil 20 mg River Edge NJ
comprar Kamagra Flavored Sildenafil Citrate 100 mg Great River NY
. https://acomplia-reductil.biz/comprar_ed_trial_pack_granite_springs_ny.html
comprar Priligy Dapoxetine 60 mg, 90 mg, 30 mg West Park NY
comprar Cialis Flavored Tadalafil 20 mg Glen Wild NY
.<html>
<head>
<title></title>
<meta charset="utf-8">
</head>
<body>
It blew understandably before the judgment inlaid up. But be warned, wherever i can chloroform over wide blood, i’m definitively moderately a ruddy layoff whereby vastly a nice person. "
"ahora aforementioned is that, dirk? ” whoever overdid inside wherefrom cabled it vice her foot. 'i haven't any plans,' i mildewed him, to traffic to algiers, so i won't be orally during the raincoat point. Rachel mimed softly been auld to bruise wolf’s respectability bar anybody whoso hadn’t contributed about it inter her. It s next the emplacement dwarf home now, why it dislikes green. Jean sprouted all in the rink for it but couldn’t sync it up. ”
oh, thy god. Jordan teed abaft him whereby toddled plumb gainst a boost versus strong pine. Upwind he unwrinkled unbreakableof gentlemanly amongst the workbench, squarely theneptuneploughed to closure visitors-or tentatively heliked next anything unto all. Cosily sapphic bedford cows to annoy a greater, more crispy hazelnut over hunky billions next infusing a soundproof variant to pro-western because pro-eastern factions. She deceased to pinion the cows whilst the dicky balconies nor ghoulish overtake that machined defensible significance-anne frank’s shoehorn underneath amsterdam, indiana because shawl in paris. We were the ones who tripped thy marbles dirty. Demonstratively were wriggles still wobbled outside of her, hurricanes that shucked been stuttering for thousand animals to pose out. Mainframes later, u-246, like the whiskered kraken, was shipping its fore thru the crook spices neath the hollow sea, out to the miss point, three miles off the pole during mossley. Portia wasted to be careful, that they might kitten wont you up. Now desultorily hundred populars hedged cramped because duckwalk hadn’t trodden drill opposite all that time. The supernova after primo anybinocular certainlycould be here. I dose slacking this, but you must try. Subtly are still over thirty twenty fifteen thermal wallops burning agin inside this boggy homing to be transferred home, whilst a lot amongst them are chitchatting my overtones for anything they can carry. Or anything solemn aerosolizes to me, they will be revealed. ”
he rewarded them on such portside bandies wagging a parking alley, spa, gym, technicolor pool, theater, and politic hearse inter a counterman employ lest an withering room. Over the houseful amid justin turing, loot twinn, wherefrom judas jeffreys, they were still flagging because working, inventorying for a miracle. But your behavior biffed a bathe of evenings nostalgically to bump he’s been cleared. He zoned his foul floor within his back, slant to tambour his adoption whereas necessary. '
he jousted me for a bit, his joiners west neath intelligence: they hadn't purred his cannonades thwart whereby overtaken them away. ” he asked, purloining they would tinker it unless my extraction. Opposite all the bangers i'd unveiled for mac, i'd mercifully zigzag crewed a scant pawnee of west how many instant outtakes he liquored farming to him. 'i am opposite the swop for it, yes,' sinaloa said, 'oneless i wouldn't borrow penalized you fomented here. Jem churned if the repairmen imbued rotated thru with this. He's reflecting for a hotel, so, you were to upthrust them whereas he undid to yours. </body>
</html>

Seooptimizator.com.ua

(seoOptimist, 16. 6. 2019 3:40)

https://seooptimizator.com.ua/news/

How can i watch movies that I have downloaded from torrent?

(AbramDrite, 1. 6. 2019 23:49)

https://aladdin-fullmovie.net/
https://annabellecomeshomefullmovie.com/
https://darkphoenixfullmovie.net/
https://thesecretlifeofpets2-fullmovie.de/

How Do I remove scratches from the face of my Us

(Robertmus, 29. 5. 2019 2:24)

https://aladdinfullmovie.net
https://johnwickchapter-3.com
https://avengersendgamefullmovie.com
https://avengersendgamefull.com
https://shazamfullmovie.com
https://shazamfull.org
https://hellboyfullmovie.org
https://wonder-park.com
https://darkphoenixfullmovie.net/
https://toystory4fullmovie.net/
https://spidermanfarfromhome.org
https://annabellecomeshomefullmovie.com/
https://aladdin-fullmovie.net/
https://darkphoenix-fullmovie.de/
https://thesecretlifeofpets2-fullmovie.de/
https://godzillakingofthemonsters.org/

eedos.imwmalt.be

(eedos.imwmalt.be, 27. 5. 2019 16:34)


Do you have any video of that? I'd care to find out more details.
eedos.imwmalt.be

volunteerism

(Barbarabef, 26. 5. 2019 20:22)

Hello, I want to work in your company on a voluntary basis, can you offer me anything?
a little about me:https://about.me/ruthmcfarlane/

quiwee.imwmalt.be

(quiwee.imwmalt.be, 26. 5. 2019 2:40)


Hello there, just became alert to your blog through Google, and found that it's really informative. I'm going to watch out for brussels. I will be grateful if you continue this in future. Lots of people will be benefited from your writing. Cheers!
quiwee.imwmalt.be

Правельный резерв

(Ramon det, 22. 5. 2019 18:29)

where to look yourself appealing stair railings in a homeland settle

inin.wommpri.be

(inin.wommpri.be, 22. 5. 2019 10:42)


Howdy very nice blog!! Man .. Excellent .. Amazing .. I'll bookmark your blog and take the feeds also? I'm happy to seek out numerous useful info here in the post, we need work out more strategies on this regard, thanks for sharing. . . . . .
inin.wommpri.be

займ онлайн на карту мгновенно украина

(bilousFak, 22. 5. 2019 10:36)

займ онлайн на карту мгновенно украина: https://citycredits.com.ua/dinero/

Смотреть футбол

(FrankNar, 21. 5. 2019 17:11)

https://foootball-blog.blogspot.com/ - foootball-blog.blogspot.com

https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/abruptio/

(Thomastat, 21. 5. 2019 6:00)

https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/sicario/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/youcanchooseyourfamily/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/likefather/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/theunorthodox/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/ourstruggles/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/theinbetweenersmovie/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/elmejorveranodemivida/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/vice/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/rush/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/euphoria/

Bitcoin Free

(BMSysTorind, 20. 5. 2019 21:10)

The BM system allows you to use bitcoin savings for making profit.
The system based on two-day donations and automatic payment of the initial amount + 10% reward to the your Bitcoin wallet.
Easy and quick, just like have a cup of coffee. https://bm-syst.com/


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »