Jdi na obsah Jdi na menu
 


MĚSTO

18. 8. 2006

Město

Město v Mafii se nazývá Lost heaven. Je to smyšlené město 30. let (podobné Chicagu) plné honiček, dopravních nehod, hádek, městské dopravy, ale hlavně policie a hodně zábavy. Město se dělí na jednotlivé čtvrti (např. New Ark, Hoboken, Little Italy, Central Island,...). Město má 4 mosty a jeden podzemní tunel. tyto komunikace spojují ostrov a jeho okolí. Nu posuďte sami:

MAPA MĚSTA

POLICIE ve městě

Policie je nenápadný škůdce ve městě, který může svým počínáním zkazit třeba celou misi. Na radaru v autě je vyznačena modrou barvou. Policie Vás může pokutovat nebo zatknout. Pojďme se podívat za co:

Pokuta Pokuta je Vám udělena za překročené rychlosti (40 mil/h, 60 km/h), za jízdu na červenou, za dopravní nehodu (tzn. když do někoho šťouchnete) a za útok na Policii. V horní části obrazovky se Vám ukáže tento lísteček s pokutou. Pokud okamžitě nezastavíte, nevylezete z auta a nezaplatíte pokutu, objeví se místo pokuty želízka (viz. obrázek dvě) a policie se Vám bude snažit dostihnout a zatknout.
Pouta Pouta se Vám objeví pokud nezaplatíte pokutu a pojedete dál. Také když někoho přejedete, zastřelíte, nebo jen když policista uvidí ve vašich rukách zbraň či uslyší střelbu.
Pistole Aby se Vám v horní části obrazovky objevila tato rozkošná pistole, musíte někoho zastřelit, nebo jen tak střílet. Třeba když vedete přestřelku s policisty. Tato pistole je ve většině případů ještě doprovázena osou pátrání.
Pátrání Pátrání se aktivuje, když máte pouta, nebo pistoly. Policisté v autech dají vědět svým kolegům, nahlásí typ auta a vy takřka nemáte šanci ujet. Policisté pěšáci dají svým kolegům vědět pomocí píšťalky či telefonní budky. Proto se také vyplatí budky v blízkosti policistů zničit. Pátrání začne mizet až tehdy, když už za sebou nebudete mít jediného fízla pronásledovatele.
Zmatený policista Tento případ nastane, když se rozhodnete nezastavit, nezaplatit pokutu a policistům (pěšákům) ujedete tak daleko, že už o vás nebudou mít přehled. Jakmile Vám ale dostihnou na dohled, pouta a někdy i pátrání se znovu aktivuje.
Když jakýkoliv z těchto 4 obrázků (pokuta, pouta, pistole a zmatení) zesvětlá, policisté Vás ztratili z dohledu. Je veliká šance na to, že se jim zdejchnete. 

 

Doprava ve městě
Dopravovat se ve městě můžeme dvěma způsoby. Nadzemkou a tramvají. Nadzemka (vyznačena modrou barvou) má ve městě stanovené zastávky, kudy pravidelně projíždí. Jede vlastně z jednoho konce města na druhý, přes všechny tři ostrůvky (HOBOKEN, CENTRAL ISLAND, LITTLE ITALY). Je to nejvhodnější způsob na to, abyste setřásli policisty. Tramvajová doprava (vyznačena žlutou barvou) nemá zastávky, musí se do ní naskakovat za jízdy, nebo spíše když stojí. Je pěkně nepříjemná, protože Vás bez milostí srazí, odhodí a následně zabije. Není to moc účinný způsob na setřesení policistů, protože ty Vás budou honit když v tramvaji pojedete. Tramvajová doprava Jezdí po obvodu ve čtvrtích HOBOKEN, CENTRAL ISLAND A LITTLE ITALY. S městkou dopravou se tak dostanete takřka všude.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

piste

(Boban[AdmiN], 18. 8. 2006 10:29)

zdar lidi jen mi piste sem co jsi o tomto webu myslite ATD.!! DIkk

Re: piste

(Shogun34, 5. 8. 2015 20:29)

nektere jedince tady bych za jejich slovnik dal Morellovi

zluty pit

(kuba, 21. 3. 2011 19:15)

zluty pit je v hobokenu jak je staveniste.Musis jit na to parkoviste

ondra

(marek indracek, 23. 9. 2008 18:06)

ondro je to nejvetsi blbost sveta a ses velki debil

hovno

(bb j, 23. 9. 2008 18:04)

ses velkej debil


hmmmm mazec jak hovinecko...

(maranek.....:-))))), 30. 11. 2007 12:07)

ty vole proc vsechno kopirujes ty sracko?????

anonym

(anonym, 7. 8. 2007 15:54)

kde je obchod u zlutyho pita

Larvo?

(Ha ha, 25. 7. 2007 10:49)

Ten degen by něčeho takovího nebyl schopnej!

larvo je kreten

(ondra, 8. 5. 2007 13:09)

larvo je kreten byl bych zjedav jestli ten debilek by dokazal to co ty

Je to supr

(ondra, 8. 5. 2007 13:07)

mafie je moc dobra hra a tak si myslim ze i tobe se ta hra liby protoze sis s tim dal fakt praci mafi hraju kazdej den lepsi hra neni

Larwo!!!!!!

(alienekček8, 12. 3. 2007 11:24)

To je hrozný smož ho radím ti dobře tomo věř!