Jdi na obsah Jdi na menu
 


NÁVODY NA MISE

15. 8. 2006
Návod na hru Mafia - základních 20 misí

Mise 1 - Nabídka, která se neodmítá

Po intru se dostáváte do hry jako řidič taxíku. Pěkně si dáváte večerní cigárko, když se najednou uslyšíte náraz….atd, pak kvám přiběhne Paulie a Sam a coby tvrdí mafiánští hoši vám nařídí, abyste setřásl ty hajzly, co je pronásledovali. Vy samozřejmě musíte ujíždět těm gangsterům, co to půjde, doporučuju hodně zatáčet do uliček a když se vás budou snažit dostat do kleští, tak trochu přibrzdit a určitě se vyplatí natlačit je třeba na lampu na ulici, tím získáte nějaký ten čas na únik. Až se vám je podaří setřást, Sam a Paulie vám poděkujou a řeknou vám, ať je ještě hodíte kSalieriho baru. Pak vám dají peníze na opravu taxíku, teda kapičku víc…no a tak se Tom začíná pomaličku zaplétat sMafií.


Mise 2 - pasažéři 1 až 5

Tom se vrací do svého normálního taxíkářského života, těchto pět úkolů je velmi jednoduchých, musíte pouze dovézt pět svých zákazníků požadovaná místa…
Taky si dejte bacha na poldy, radši jim zaplaťte pokutu (nepotřebujete ani peníze, dobrý co ?). A taky nepřejíždějte lidi, jinak vám pasažér vystoupí. A taky sním jeďte jako v bavlnce, při velkým nárazu by taky mohl chtít vystoupit.

1. pasažér - vemte ho ke kostelu vDownTownu
2. pasažér - vemte ho knemocnici vNewArku
3. pasažérka - vemte jí kdivadlu na Central Islandu (jeďte přes Giuliano bridge)
4. pasažér - vemte ho do Pompei Baru vHobokenu
5. pasažér - vemte ho na parkoviště před obchodní centrum vMalé Itálii (jeďte přes Giuliano bridge a pak tunelem).

Až odvezete všech pět pasažérů, Tomy si dá pauzičku a vtom ho napadnou Morellovi chlapci. Vám samozřejmě nezbývá než zdrhat, musíte se proplýst uličkami a dvorky podle zelených šipek a dostat se k Salieriho baru.


Mise 3 - Molotov párty

Musíte dojet se svým novým parťákem Paulim kbaru, kam chodí Morellovi gorily a pořádně jim rozmlátit auta. Dojeďte tedy před ten bar, vykašlete se na to, co vám říká Paulie, běžte normálně předem, hlídače přejeďte autem. Musíte uvnitř rozmlátit tři auta. První rozmlaťte basebalovou pálkou a na ty zbylý dva použijte Molotovy. Až budou auta na sračku, tak si vemte nové auto Blackhawk (je vgaráži na dvoře). Dejte si pozor, musíte bejt docela rychlí, aby vás nenačapali Morellovi gorily. Pak už upalujte kSalieriho baru. Paulie buďto pojede sám vtý šunce, vkterý jste tam dojeli a nebo si vystoupí, tak ho naložte ksobě.


Mise 4 - Běžná rutina

Musíte vybrat výpalný vměstských podnikách a taky vjednou Motelu za městem. Nejprve ale jděte za Raplhem pro auto a pak za Vincenzem pro bouchačku. Pak nasedněte do auta počkejte až Paulie a Sam nastoupěj a jeďte do restaurace na Central Islandu. Dejte si bacha na poldy, ať vás nehoněj. Až váš parťák nasedne zpět do auta tak vyražte kPompei Baru do Hobokenu (tam co jste vdruhé misi vezli jednoho pasažéra vtaxíku). Opět vyčkejte až váš parťák nasedne do auta a jeďte za město ke Clarkově motelu. Až tam dojedete, Sam sPaulim jsou dovnitř, ale Sama zajmou a Pauliho postřelí a na vás je samozřejmě ho zachránit. Jděte na to zadem za Clarkovým motelem. Bacha na psa, je to pěkná bestie. Pak vylezte po bednách na ochoz (balkón) a vejděte zněj do motelu. Po pravý ruce je WC, tam sedí gangster, tak ho sundejte. Vtu ránu přiběhnou další dva gangsteři ze schodů naproti WC. Sundejte je a pak si běžte pro Thompsna do pokoje vedle WC. Ještě než to půjdete vykropit do přízemí a pokud potřebujete život, tak jděte chodbou vedle schodů do pokoje, projděte pak až do koupelny a tam je na zdi lékárnička. Teď běžte dolů, všechny tam vykropte a bacha na toho bastarda za barem sThompsnem. Pak jděte zachránit Pauliho. Ještě tam pak vlítne chlapík vtílku, tak ho taky oddělejte, ale aby toho nebylo málo, tak pak nějakej chlapík ukradne kufřík s výpalným a vy ho ještě musíte chytit. Běžte tedy do auta a pronásledujte ho. Snažte se ho zatlačit kokraji silnice a narážejte do něj, až ho "zamknete", tak rychle vystupte a zabijte ho. Bacha, má taky pistoli.

Nyní následuje první Intermezzo, který vás vrátí do reality do kavárny kdetektivu Normanovi. Opět se dozvíte něco více, hlavně o Morellovi.


Mise 5 - Fairplay

Opět se Tomy vrací do svých vzpomínek a vy jste opět vroce 1932. Salieri vám dá za úkol dovýst závodní auto kLucasi Bertonemu, kterýho najdete vNewArku pod Giuliano bridge. Nejdříve ale jeďte za Bobbym na závodiště pro ten závodní bourák.

Až dojede kokruhu, tak zboudy vyleze Bobby. Promluvte sním a on vám zvedne závoru. Pak nasednete oba do auta a jeďte ke garážím až úplně nakonec okruhu. Tak nasedněte do toho auta a jeďte kLucasi Bertonemu. Ale bacha, to auto jede jak čert a pěkně hází do zatáček a taky si dejte pozor ať ho nepoškodíte. Až auto Lucas mírně upraví, tak sním jeďte zpět na závodiště do garáže. Pak prohodíte pár slov shlídačem a pak už jen jeďte do Salieriho baru. Tom se pak vyspí a ráno jde do Salieriho baru, když najednou zazvoní telefon a vy máte před sebou další úkol. Musíte opět jet na závodiště a tam najít Franka, který je tam u těch garáží. Až si sním promluvíte, tak usednete za volant závodního auta.

Mise 6 - Závod

Závod se dá celkem snadno vyhrát, nesmíte se moc dostávat do kolizí sostatními a taky bacha na auto, docela se vzatáčkách přetáčí, taky se vyvarujte přetočení na Tomyho hlavu, vtu ránu je po vás a závod jedete od začátku. Pokud se vám ale povede start, tak by jste měli bez problémů vyhrát. Doporučuji po startu jet po levý straně až ktý 1. zatáčce (ta 180 stupňová), tak předjedete toho vtý červený formuli (váš asi největší soupeř) a pak už by to mělo jít jako po másle, hlavně ho nepusťte před sebe a když neuděláte žádnou chybu, budete mít do druhého kola celkem slušnej náskok. Ještě pro upřesnění, kol se jede celkem pět a vy musíte dojet na 1. místě, jinak vás hra neupustí dál. Jo mimochodem můj nejlepší čas kola je 1:27:896.

Až závod vyhrajete, shlédnete vítězné intro a obdiv lidu, vSalieriho baru vám Don taky pochválí. Lucas Bertone se vám chce také odvděčit, takže až výjdete zbaru, tak jeďte za ním pod Giuliano Bridge.

U Lucase Bertoneho - Lucas vám taky vyjádří svůj dík za to že jste vyhrál závod a dá vám tip na docela dobrý autíčko Lassier (Cadilac V16 žlutej). Auto stojí na parkovišti před Municipal building. Dejte si pozor, až ho budete krást, na parkovišti chodí fízl (hlídač), tak ať vás nechytne. Až auto ukradnete, tak se vraťte do Salieriho baru.


Mise 7 - Sára + Radši si zvykej

Když přijdete ráno do baru, barman Luigi vás požádá, jestli byste nedoprovodili jeho dceru Sáru domů, protože jí prý minule otravovali nějací neřádi. Vám nic jiného nezbývá a tak jdete, ale věřte, že toho nebudete litovat !!!! :-) Jen co si se Sárou trochu pokecáte, dojdete do uličky, kde na vás čekají ti chuligáni. Musíte je zmlátit a nesmíte ztratit Sáru (ti chlíváci ji budou chtít znásilnit !). Při potyčce mezi neřády vám doporučuji se velmi dobře krýt a sebrat si boxera po jednom z mizerů. Až je všechny zmlátíte - a že jich tam teda je - Sára vám poděkuje a pozve vás k sobě domů, aby vám ošetřila zranění. A jak se věci mají, zakoukáte se do sebe a už to jede…. Nyní si vychutnejte velmi povedené intro v posteli. A ještě malá rada - až se budete třískat s chuligány, pořád je mlaťte a ustupujte pomalu vzad (nesmí za vámi nikdo být). Oni vás tak častěji minou a máte větší šanci. Pak se ocitnete zpět vSalieriho baru a řeknete o všem Donovi (teda skoro o všem:-) Dona to rozzlobí a vy je budete muset jít sPaulim vymlátit. Zajděte si kVincenzovi pro zbraně a pak jeďte pro informace, kde se ti chuligánové skrývají za Tlustým Biffem na náměstí v Čínský čtvrti. Biff náhodou ví, o co se jedná a tak vám řekne, kde se ti vejlupci nacházej. Je to v uličkách u starý automoto dílny. Až tam budete a Tom vykopne dveře, tak jděte dovnitř.

Paulie je tam vyzve na bitku a už to jede. Nezapomeňte že po nich nesmíte střílet. Nejprve pomožte Paulimu stím prvním hajzlem. Pak jděte uličkou dál, tak jsou další, kteří tam machrujou na nějakýho chlapa, tak jim taky ukažte, co je to Mafie a postupně se promlaťte až ke schodům, který vedou na takovej železnej můstek, pak zněj seskočte dolů a Paulie na vás zařve, že teď jde o život a vy už můžete střílet. Postřílejte ty šmejdy na dvoře (asi 5) a pak se prostřílejte ještě dál takovou uličkou, kde bude ještě pár sviňáků. Až je všechny pozabíjíte a dojdete úplně dozadu tak najednou uvidíte zdrhat dva šmejdy vautě. Takže neváhejte a rychle nasedněte do auta. Nezapomeňte na Pauliho. Musíte je pronásledovat a snažit se je srazit aby se vysekali. Je hodně míst, kde se to dá udělat a je jen na vás, který si zvolíte. Nejlepší je to do nich naprat vplný rychlosti a narazit snima vo zeď baráku. Pak se spustí další intro, tam ho Paulie ještě voddělá, což se Tomovy moc nelíbí….ale zvykej si:-)

Nyní se vám otevřou nové možnosti módu Jízda, který je přístupný zhlavního menu hry.

Mise 8 - Kněz + Coura

No a teď je před vámi mise u který se zaručeně trošku zapotíte. Není totiž zrovna jednoduchá. Až si pokecáte sFrankem, tak dostanete za úkol zabít ředitele hotelu Corleone, pak sebrat vjeho kanceláři dokumenty a pak ji vyhodit do vzduchu. Ještě taky musíte zabít lehkou dívku, která prý vynáší informace Morellovi, ale…vezmeme to pěkně od začátku, nejdříve jeďte před hotel, bacha na cajty, ať vás nehoněj, jinak vás to nepustí do hotelu. Pak vystupte zauta a jděte do hotelu Corleone. Zde máte hodně způsobů, jak splnit úkoly. Nejjednodušší asi je jít nejdříve najít tu lehkou holku. Tu najdete, když půjdete po schodech do druhého patra a tam se pak dáte doprava, naproti vám jsou dveře, tak ty ne, otočte se ještě doprava a jděte chodbou až dojdete kdalším dveřím po levé ruce. Vstupte do nich, teďka shlédnete intro, kde Tom tu holku nezabije (později se mu to vymstí) a nechá ji jít. Teď běžte do třetího patra, je tam chlapík (ochranka), zastřelte ho a vtu ránu začne poplach a půjde po vás docela dost týpků. Vyčkejte až poběží ředitel a dobře se krejte a zabíjejte ty maníky… Když jste vyšli do třetího patra tak po pravé straně jsou dveře od ředitelovi kanceláře, počkejte tedy až tam vejte a běžte ihned za ním, protože za sebou jinak zavře dveře. Vjeho kanclu zastřelte ochranku a pak hlídejte dveře, příjde na vás ještě pár borců, hlavně bacha na ty svině supilovanou brokovnicí, to sou fakt vostří hoši. Až je všechny vykropíte (celkem tak 10) tak zabijte ředitele, pokud jste to teda už neudělali. Pokud ne, tak ho najdete u velkého okna naproti jeho kanceláři. Až i toto uděláte tak jděte zpět kjeho stolu a akčním tlačítkem dam dáte bombu a seberete ty dokumenty. Pak zdrhejte ktomu oknu, kde stál ředitel, o zbytek a dobrou animaci se už postará hra.

Po intru, kde Tom vyskočí oknem je před vámi další nelehká část, musíte se dostat po střechách kžebříku a cestu vám hodně znepříjemní poldové. Ze střechy běžte na římsu a po tý se dostaňte ke schodišti, které se vine až úplně nahoru na vrchní střechy. Až ho celý výjdete tak se dejte doprava (doleva se dostanete na střechu, ale nikam to nevede dál). Projděte pak po ochozu ke dveřím, pak po schodech nahoru a opět jsou před vámi dveře. Pak se dostanete na střechu. Přelezte zídku a dejte se směrem napravo. Přeběhněte pár střech, až se dostanete na takovou střechu, odkud uvidíte naproti vám vdálce policajta. Samozřejmě ho sejměte a pak pokračujte dál. Za chvíli se tam vyrojí tak 5 fízlů tak je postřílejte, dejte si taky pozor na policajty na střeše nad vámi. Až budou ,,navěky spát,, tak jděte dál, tak bude takový dřevěný schodiště. Jděte na něj a dejte se pak doprava, dál po schodech nahoru a tam se bude válet žebřík. Tomy ho vezme a jako správnej machr přes něj přeleze do věže kostela. Každý si teď pomyslí, že už by třeba mohl bejt konec mise, ale to nejhorší vás ještě čeká. Sejděte do věže, na zdi je lékárnička. Pak jděte dál po schodech dolů. Tomy pak uvidí pohřeb toho kluka, co ho Paulie zastřelil vtom autě a oni vás náhodou poznají a další přestřelka je tu. Dejte si bacha na chlapíka sThompsnem, který stojí naproti vám na nějakém ochozu kostela. Pár chlapíků je taky vkostele. Až je odděláte, tak ještě vlítnou do kostela borci sbrokovnicema, a ty sou hodně nebezpeční. Dobře se krejte a střílejte je do hlavy, tak je nejlíp zabijete. Až budou všichni kaputos, tak vyjděte ven zkostela. Teď se ještě musíte dostat zpět do Salieriho baru a půjdou po vás policajti, takže jeďte co umíte…

Nyní následuje druhé Intermezzo v kavárně sdetektivem Normanem a Tomy dál pokračuje ve vyprávění svého příběhu (hry).

Mise 9 - Výlet do přírody

A jsme opět zpět vroce 1933. Tom se nám vyspinká a čeká ho další mise, tentokrát se odehrává na venkově daleko za městem. Nejdříve než vyjedete ze Salieriho baru tak jděte za Ralphem pro auto. Dá vám opravdu dobrý auto (Ford V8 Roadster), který jede skoro 120 Km/h a skterým je to už poježděníčko. Teď už jen zajeďte za Paulim do Salieriho skladiště nad Hobokenem. Tam nasednete do náklaďáku a pojedete na farmu za městem. Tam na vás měl čekat Paulie, ale ten tam není a tak je samozřejmě na vás jít zkontrolovat co se stalo. Jděte cestou až úplně dozadu, tam bude stát další náklaďák a vněm mrtvej chlapík. Pak následuje intro, kde vás překvapí Morellovi chlapci. Pak se vraťte zpět za Paulim kautům. Cestou jistě potkáte pár chlapíků, tak je postřílejte. Až dojdete kPaulimu, tak na vás ještě půjde tak 6 chlapů. Až je všechny postřílíte, tak jděte sPaulim zachránit Sama, kterej je vtom zamčeným seníku. Potřebujete ale páčidlo abyste ty vrata otevřeli.

Jděte tedy do boudy naproti seníku, tak postřílejte vše, co klade odpor a jděte po schodech nahoru. (U schodů je lékárnička). Tak na vás bude číhat jeden zmetek zezadu, tak ho rychle sejměte. Pak Paulie sebere páčidlo a půjde kseníku. Jděte tam za ním. Pak Paulie vypáčí dveře a před vámi je další akce. Opět zabijte všechny šmejdy, bude jich tam asi pět. Pak jděte po schodech o patro výše, tak bude ještě jeden a taky další lékárna. Pak výjděte ještě po schodech úplně nahoru a tam najdete Sama (má jen 8 životů). Paulie půjde dolů pro auto, ale najednou přijedou policajti a půjdou po vás. Všechny je zabijte a jděte pomoci Paulimu dolu. Pak se vraťte pro Sama a konečně pojede domů. Cestou vás ještě přepadnou tři auta sgangsterama, ale Thompson je mocná zbraň, takže do nich zkorby auta střílejte, hlavně po řidičovi. Když ho sejmete, tak se vybouraj a až takhle sejmete všechny tři auta, tak je hotovo. Nyní Sama odvezete kdoktorovi a pak pojedete zpět do skladiště. Odtud pak jeďte do Salieriho baru, ale nezapomeňte se stavit u Lucase Bertoneho. Dá vám tip na super mašinku.

U Lucase Bertoneho - Lucas vám i nyní dá tip na super auto, ale nejdříve musíte jet varovat chlapíka vHobokenu před policí, jeďte rychle, nemáte na to zrovna moc času. Pak jeďte zpět za Lucasem a on už vám dá tip na to slibované auto. Je před garáží jednoho domu vOakWoodu a je to Chrysler Airflow Fordor (žluté barvy). Až ho budete mít, tak už můžete jet do Salieriho baru.

Mise 10 - Omerta

Frank zradil Dona a celou Mafii. Musíte ho vypátrat a zabít. Než odjedete zbaru, tak si zajděte za Vincenzem pro zbraně a za Ralphem pro auto. Pak už můžete jet. Nejdřív jeďte za Tlustým Biffem do čínský čtvrti, ten však nic vědět nebude. Teš musíte přes celý město za Malým Tonym, kterej stojí u muzea pod Central Islandem. Ten vám toho taky moc neřekne, jen že něco málo slyšel od Idiota Joe. Takže jeďte za Idiotem Joe, nejdete ho na plácku pod mostem (tím mostem, u kterýho je Lucas Bertone a i na té straně pod mostem). Až ho najdete (budou tam stát tři chlapy, ale ten plešatej je on. Bude se zapírat, ale buďto sním můžete hodně dlouho mluvit, dokud vám to neřekne a nebo ten jednodušší způsob. Promluvte si sním třeba jen jednu větu a pak mu dejte pár ran pěstí, on sám začne kecat a řekne vám, kde policie drží Franka. Je to vjednom domě v OakWoodu. Takže tam jeďte. Až tam dojedete, tak akorát Franka budou odvážet. Sledujte to auto a bacha, ať nevzbudíte moc pozornosti, auto pak totiž hodně zrychlí. Auto sFrankem jede na letiště. Jedou po trase zOakWoodu kté kruhové křižovatce, pak dál po silnici, prokličkujte městem a pak dál směrem na Clarkův motel, akorát že letiště je blíž. Pak se octnete před budovou letiště.

Bacha hned na začátku vás bude chtít srazit auto, tak rychle uskočte doleva, ať vás nesejme. Pak jděte do budovy.V budově bude pár neřádů, takže se dobře kryjte a miřte přesně. Dají se vykropit i ztěch dveří, zkterých tam přijdete. Bacha jeden má Thompsna. Až je zabijete, tak uvidíte utíkat Franka. Tam jak byl ten chcípák sThompsnem je lékárnička, tak pokud jste ztýhle bitky nevyšli zrovna zdraví, tak si doplňte život, budete ho potřebovat. Pak jděte tam, kudy utíkal Frank. Jděte ktěm velkým hangárům. Pak uvidíte přijíždět chlapíka vdodávce, jakmile zastaví, půjde po vás spáčidlem, ale jedna přesná kulka do hlavy ho rychle zastaví. Před vámi jsou dva hangáry. Jděte do toho nalevo (number 1). Bacha, za těma boxama co jsou uvnitř číhají chlapíci, a většinou maj Thompsny. Dobře se kryjte a až budou všichni mrtví (projděte postupně celý hangár) tak se dejte ktakovejm budovám vedla hangáru po levý straně. Tak na vás taky budou číhat sviňáci, tak je zabijte, ale bacha ať nezabijete Franka. Až budou všichni mrtví, tak jděte kFrankovy, teď následuje docela dlouhý rozhovor, kde zjistíte, že Frank vás tak docela zase nepodrazil…až rozhovor skončí, tak musíte najít jeho ženu a dceru. Jděte rovně a tam bude budova, před kterou po vás budou střílet dva chlapíci. Sejměte je a jděte dovnitř.

Tam zabijte toho muže, co se pokouší zavolat vbudce policajty a vedle stojí Frankova žena a dcerka. Promluvte si sní a vraťte se za Frankem. (je tam taky lékárnička). Pak jděte zase zpět s Frankem kjeho ženě a dceři. Frank vás poprosí, jestli by jste ještě nenašel ty lístky do letadla pro jeho ženu a dceru. Ty najdete je ve vstupní hale letiště na pultě. Jděte pro ně a pak se vraťte. Nyní následuje intro, kde Tom však Franka nezabije, ale nechá ho odleťet se svojí rodinou. Taky vám dá klíček od skříňky ve First National Bank, která se nachází vmezi NewArkem a Downtownem. Vraťte se tedy zpět ke svému autu a jeďte do banky. Až vyzvednete peníze, tak máte splněno. Ještě můžete zajet za Lucasem Bertone.

U Lucase Bertoneho - Nyní vás Lucas požádá, zda by jste nemohl zmlátit Černýho Stana, kterej stojí u baru Černá Kočka (Black Cat). Nesmíte ho ani přejet autem a ani ho zabít střelbou. Musíte mu rozbít pěstmi hubu. On pak uteče a vy se vraťte zpět za Lucasem. Dá vám nyní tip na super káru spředním náhonem Thor 810 (Cord 810 Beverly Sedan FWD), kterej se nachází vmilionářský čtvrti OakHill. Až budete u auta, tak si dejte pozor, hlídá ho ochranka, takže pokud po vás půjde, tak ji zabijte. Pak si vezměte auto a vraťte se k Salieriho baru.

Mise 11 - Návštěva lepší společnosti

V této misi musíte získat další dokumenty, které svědčí proti Donově mafii. Nejprve až si promluvíte sDonem tak jděte za Vincenzem pro Colt 1911 a basebalovou pálku. Pak si vezměte auto a jeďte ke stadiónu do Hobokenu, kde bude stát Salvátor, kterej údajně umí otevřít všechny trezory vAmerice. Naložte ho a jeďte kprokurátorově vile do OakHill. Až budete u branky, tak řekněte Salvátorovy ať ji otevře a pak jděte dovnitř. Na zahradě jděte rovně, pak zahněte doleva. Dejte si pozor na stráž, ať vás neuvidí. Pak jděte dozadu a potom kvile (jako kdyby jste kní šli zleva zboku). Projdete kolem dvou strážných, který kecaj u fontánky (nad nima) a pak kboku vily, kde jsou dveře. Řekněte Salvátorovy, ať je otevře. Pak vyjděte po schodech úpně nahoru. Pak se dejte chodbou naproti, kde projdete kolem 2 stolků na zvířecích podstavcích (vlastně kolem zadního vchodu do vily po prvním patře. Pak jděte úplně na konec chodby a dejte se doleva. Před vámi budou hnědé dveře.

Otevřete je a jste vkanceláři strezorem. Řekněte Salvátorovy, ať trezor otevře. Při otevírání trezoru uvidíte přijíždět radního, takže až bude trezor otevřen, tak zněj vemte ty dokumenty a rychle pryč. Nyní ale úplně jinou cestou. Zkanceláře jděte rovně až ke dveřím naproti, ty otevřete a jděte dolů po schodišti. Možná pak dole uslyšíte zpívání (teda jestli se tomu dá říkat zpívání) služebný, tak chvíli počkejte a pak vejděte do dveří naproti schodům. Pak až budete vchodbě, tak jděte doleva přes malou bílou kuchyňku a pořád dál rovně přes jídelní místnost. Bacha ať si vás nevšimne stráž přes ty velký prosklený okna. Pak přes další bílou kuchyňku a opět jste na chodbě. Dejte se tentokrát vpravo a zahněte do prvních hnědých dveří po levé straně. Sejděte po schodech dolů a jste venku. Nyní můžete jít zpět přes zahradu kbrance (stále bacha na stráže) a nebo pokud chcete, tak můžete jít ukrást ještě radnímu to jeho krásný bílý auto, kterým přijel. Já jsem se rozhodl pro druhý způsob. Takže jděte po trávě zadem až ke zdi. Když pak půjdete kauto skrčení, tak si vás zadní stráž nevšimne a když náhodou jo, tak je zabijte. Pak běžte kautu, Salvátorovy řekněte, ať ho otevře a pak společně odjeďte po cestě ven zareálu vily.

Mise 12 - Skvělý obchod

Musíte dojet do nadzemní garáže pro zásilku whiskey. Dojeďte tedy ke garážím, vystupte a jděte po schodech napravo až do nejvyššího patra, najděte Billyho a promluvte si s ním. Náhle vás vyruší Morellovi chlapci a dojde k přestřelce. Ve vrchním patře postřílejte všechny kumpány, pak jděte do dalšího patra garáže, uprostřed je oplocené místo, u kterého je pár maníku, tak se tam prostřílejte a uvnitř naleznete lékárnu. Pak pokračujte (prostřílejte se) až úplně do přízemí garáži. Tam budete mít cestu zablokovanou dvěma auty, za nimi do vás budou střílet mafiání a také házet molotovy. Na ty bacha, stačí jeden zásah a můžete Try again! Pokud má Paulie a Sam dostatek životů, nechte je ať střílí do mafiánů a nasedněte do jednoho ze dvou aut, které vám blokují cestu, vyjeďte sním ven a tím uvolníte cestu Paulimu a Samovy. Pak pozabíjejte zbytek mafiánů a po krátkém rozhovoru se vraťte zpět pro dodávku s Whisky. Pak s ní vyjeďte zgaráží a nyní musíte jet do Salieriho skladu, cestou vás budou pronásledovat mafiání vautech a také policii, pěkně vám to znepříjemní jízdu. Až se dostanete do skladu, máte misi za sebou.

Pozn. : Pokud se vám nepodaří setřást mafiány a oni vás budou sledovat až do Salieriho skladiště, tak je pak budete muset ještě všechny pozabíjet, jinak se mise nedokončí…

Nyní opět následuje již třetí Intermezzo.

Mise 13 - Dobrou chuť

Don vás požádá zda-li by jste ho neodvezl na oběd do Pepého restaurantu, protože jeho řidič se mu omluvil že je prý nemocný. Vy samozřejmě jako vždy souhlasíte a tak se vydáváte na cestu. Před Salieriho barem tedy nastupte do auta a odvezte ho do Pepého restaurantu v NewArku.

Až tam dojedete, Salieriho poobědvá a najednou vás přepadnou Morellovi muži. Don to bude krýt zepředu, ale věčně tam taky nevydrží. Vy běžte dozadu, pak výjděte ven a jděte uličkou směrem ksilnici, tam rychle sejměte mafiána a vemte si jeho Thompsna, pak se vraťte zpět do chodby vPepého restaurantu, na zdi je lékarnička, tak pokud jste to koupili, tak ji použijte. Pak počkejte, do chodby přijde za chvíli pár mafiánů, bacha na ty spumpovací brokovnicí, až je všechny zabijete, vyjděte zpět na ulici tam kde jste zabili toho prvního borce sThompsnem, pak jděte kPepého restaurantu jakoby zepředu, postřílejte všechno živé (kromě Dona:-) a taky si dejte pozor na mafiána, který stojí nahoře vdomě u okna. Když budou všichni mrtví, Salieri výjde zrestaurantu a začne přemýšlet kdo ho mohl napráskat…po chvíli mu to dojde, byl to jeho řidič, co se omlouval že sním nemůže jet. Takže teď musíte zabít ještě jeho. Nasedněte do auta a jeďte kWestMarshal bridge na místo označené křížkem na radaru. Vystupte zvozu a jděte do dveří činžovního domu. Uvnitř na chodbě vykopněte dveře od bytu, prolezte oknem a po požárním schodišti seběhněte dolů. Sejměte všechny tři chlápky + řidiče (ten v trenýrkách) a je hotovo.

Mise 14 - Všechno nejlepší

Od Vincenza zajděte za Raplhem, naučí vás krást další nové auto. Jeďte do přístavu na Cetral Islandu. Když budete chtít jít na loď, ochranka vás tam nepustí, protože nemáte lístek. Běžte tedy do domu naproti parníku (jsou tam otevřené dveře, pak se dejte dveřmi napravo, sejděte dolů po schodech a vejděte do šatny, tam se převlékněte za plavčíka (obleky na věšáku) a vraťte se zpět kochrance, nyní už můžete na loď.

Na lodi jděte směrem napravo kWC. Tam najdete kbelík. Vemte jej a jděte do 2. poschodí lodi na záď, tam je další WC, ale je tam cedulka ,, Klíče u plavčíka,,. Vraťte se tedy kWC, ve kterém jste sebrali kbelík a tam poblíž najdete plavčíka, 2x sním musíte promluvit, jinak vám klíč nevydá. Až ho budete mít tak jděte ke dveřím scedulkou, otevřete je a vyčistěte to tam. Pak seberte pistoli ukrytou pod stolkem a jděte zpět vrátit plavčíkovy klíče. Pak chvíli počkejte nebo ho následujte, jak chcete. On půjde zkontrolovat umyté WC a pak se spustí movie, kde pan radní vystupuje ze své kajuty a jde zahájit projev. To je vaše chvíle. Doporučuji ho sejmout zblízkosti, až bude mrtvej, tak utíkejte kpřídi lodi, na boku bude Paulie sčlunem, tak do něj naskočte…

Mise 15 - Bastard se štěstím

S Paulim musíte zabít Morellova bratra Sergia Morella jr. Vezměte si auto a sPaulim jeďte krestauraci Italian Garden. Tam běžte do telefonní budky a zavolejte do restaurace. Až příjde chlapík ktelefonu, Paulie do něj spustí dávku sThompsna. Ale Omyl!! To nebyl Sergio, byl to někdo jiný….A tak rychle nasedněte do auta a uhánějte pryč, budou vás pronásledovat Morellovi mafiání, až je setřesete, vraťte se kSalieriho baru. Don sVincenzem vymyslí 2.plán a ten už závisí jen na vás. Musíte dát pod Sergiovo auto bombu. U Vincenza si ji vemte ze stolu, pak si vemte auto a jeďte před dům jeho milenky do OakWoodu. U domu bude stát stráž, bude pokuřovat, počkejte třeba vautě až dokouří a odejde do domu. Pak vyjděte zauta a jděte kautu před domem, běžte kjeho levému přednímu kolu a položte tam bombu. Pak si vychutnejte další movie.

Ani tento plán nevyšel a tak je tu další, sPaulim zajeďte krestauraci Rainbow Garden, tam má Paulie zabít Sergia Morella jr., ale zasekne se mu Thompson (omyl - nezasekne, ale dojdou mu náboje - pozn. red.) a Morello opět přežije. Budou vás pronásledovat jeho gorily a tak počkejte až Paulie nasedne do auta a ujíždějte co to jde. Doporučuji si ještě před tím sehnat nějaké silné a bytelné auto, pak je lehce natlačíte třeba na lampu a oni do ní narazí, snažte se co nejvíce zatáčet do uliček, tak je lehce setřesete. Pak se vraťte do Salieriho baru.

Teď následuje opět další movie, kde se pokusí srazit Sergia na přejezdu lokomotivou a vy jste tam pouze jako pojistka. Ale Sergio má opět štěstí a vlak nesrazí jeho auto. Takže je opět na vás, aby jste Sergia chytil. Težko ho cestou zabijete, takže jen sledujte kam jedou. Dovedou vás až do přístavu ve Works Quarter. Vpřístavu se buď můžete kMorellovi prostřílet, což není nic jednoduchého a nebo nasednout do auta, ze kterého Tomy vmovie vyskočil a poté jet dozadu skoro na konec přístavu. Tam uvidíte dva vagóny, vystupte zauta a jděte knim. Dejte si pozor na chlapíky všude okolo a také na ty na jeřábech (pokud už jste je teda nezabily). Před vagóny je vyhybka, tak ji přehoďte. O kus dále je ještě jedna vyhybka, ale tu ponechte tak jak je. Až přehodíte první vyhybku, běžte odbrzdit vagón a on se poté rozjede. Pokud jste vyhybku přehodily správně tak dojede až kvratům od skladiště ve kterém je Morello. Pak si Tom všimne, že zněj vytéká nějaká kapalina. Zapálí ji tedy cigaretou a BUM! Výbuchem se zničí vrata do skladiště, takže teď už se jen zbývá prostřílet kMorellovi jr. Dejte si pozor, je tam několik chlapíku spumpovací brokovnicí. Na konci skladiště bude Morello jr., tak ho oddělejte. Pokud máte málo života, tak vté cimře vedle je na zdi lékarnička. Pak se vraťte zpět a vyjeďte zpřístavu. Nyní se můžete vrátit kDonovy a pokud chcete, navštivte Lucase Bertoneho.

U Lucase Bertoneho - Lucas vás požádá, zda-li by jste neodvezl jeho postřeleného přítele kdoktorovy do OakWoodu. Jeďte tedy rychle do ChinaTown, tak si promluvte schlapíkem, co stojí u postřeleného muže, počkejte až nasednou do auta. (Budete potřebovat nějaké auto, které má 4 dveře, protože jinak by jste se do auta nevešli). Až nasednou, jeďte rychle do OakWoodu. Času není moc a jistě vám jízdu budou znepříjemňovat policisté. Také zbytečně se zraněným nenarážejte, nehýří totiž zrovna životem. U doktora vystoupí zauta. Pak jeďte zpět za Lucasem, dá vám tip na super sporťáka (Bruno Speedster), který stojí na parkovišti před nadzemními garážemi na Central Islandu. Až pojedete pro auto, dejte si pozor na hlídače, který když vás uvidí tak po vás začne střílet, ale to by neměl být problém.

Mise 16 - Smetánka

Jeden Morello je už mrtev, takže ještě toho druhého. Nejprve si zajděte za Vincenzem pro zbraně, pak jeďte k divadlu na Central Islandu, ale až tam přijedete, Morello již bude odjíždět. Sledujte jej tedy, pojede kletišti. Až budete blízko letiště, hra se rozdělí a nyní jsou dva konce :

1) Morello odbočí na letiště, vám se pak porouchá auto a Paulie se Samem ho budou opravovat. Vy zatím běžte khangárům, tam uvidíte startovat letadlo. Morello se snaží odletět. Střílejte do něj a utíkejte za letadlem. Za chvíli přijede Sam sPaulim a tak nasedněte do opraveného auta. Dostanete Thompsna a pojedete za letadlem. Musíte ho sestřelit. Střílejte mu do pravého a levého motoru až dokud neklesne červený ukazatel poškození letadla. Pokud jste udělali správně tak Morello sice odlétne, ale po chvíli se nad lesem zřítí.

2) Morello neodbočí, ale jede po silnici dále. Sledujte ho, budete stále stoupat a po pár minutách dojedete kmostu. Zde to Morellův řidič nestihne dobrzdit a Tom už ho pak jen lehce postrčí. Morello se zmostu zřítí a to je jeho konec. Pak se vraťte k Salieriho baru. Můžete navštívit Lucase Bertoneho, ale nejdříve odvezte Pauliho a Sama do baru.

U Lucase Bertoneho - Musíte odvést auto, které hledá policie za město a poté je schodit zútesu do moře. Jeďte tedy do OakWoodu, ale dejte si pozor na policii, půjde po vás. VOakWoodu se dejte na silničku, která vede směrem kmajáku. Tam vybočte a zastavte auto těsně u kraje skály. Zajděte si ksilničce pro jiné a tím ho potom postrčte zútesu dolů. Dejte si pozor na skály pod vámi, auto musí spadnout do vody a někdy může přistát na skále. Pak se vraťte kLucasovi. Dá vám tip na super německej sporťák. Nachází se kousek od Lucase, stojí před Roysovým grilem. Když tam dojedete rychle, tak vás chlapík zastihne přímo při krádeži auta, tak ho zabijte a pak se vraťte k Salieriho baru. Pokud však nebudete moc rychlí, tak dojedete kbaru a jeho majitel bude sautem už odjíždět. Tak mu ve vhodné chvíli zablokujte cestu a auto mu ukradněte.

Mise 17 - Volební kampaň

Ještě jeden člověk prý zbývá, a pak Salieriho mafie ovládne město. Musíte zabít nějakého papaláše změstské rady. Nejdříve ale jděte za Vincenzem pro Mosin Nagant (něco jako sniperka). Pak za Ralphem, opět má pro vás nové auto (Wright).

Nyní jeďte kvěznici, zaparkujte u ní a jděte podél plotu doleva. Tam uvidíte chlapíka u kanálu který na vás bude pořvávat. Vlezte do kanálu. Pak vylezete za plotem věznice. Dejte se dozadu, protože ty mřížové dveře jsou zavřené. Proběhněte mezi věznicí a zdí a běžte do dveří. Pak proběhněte spodní patro, vyběhněte po schodech nahoru. Tam bude pár bezdomovců u ohně, tak je zabijte. Pak jděte chodbou napravo, po chvíli narazíte na dva chlapíky, jeden má pistoli a druhý pumpovačku. Zabijte je a vemte si pumpovačku. Pak se vraťte zpět a pokračujte pořád rovně, otevřete zamřížované dveře, vyběhněte po venkovním ochozu až dojdete kotevřeným dveřím. Pak budou další dveře, ty Tomy vykopne, zabijte chlápka za nimi a ještě dalších několik, kteří jsou vté velké chodbě. Pak pokračujte dál rovně, vyběhne na vás ještě pár týpků, tak je zabijte. Pak by jste měli dojít kdíře ve zdi, odkud vidíte ven. Vedle na zdi je lékárna. Pak jděte kousek zpět a zahněte napravo.

Dojdete do tmavé chodby, kde bude číhat za mříží chlapík. Pak dojdete ke schodišti, které se točí nahoru. Vyjděte až úplně nahoru, cestou opět potkáte pár chlapů, tak je sejměte. Až dojdete nahoru, hra se uloží a pak výjděte na ochoz. Vemte si Mosin Nagant. Zamiřte na chlapíka na ostrově, který tam něco kecá do mikrofonu. Pokuste se ho sejmout na jednu ránu, on totiž jinak rychle uteče a nasedne do auta. Až ho zabijete, seběhněte po schodišti až úplně dolů, pak vyjděte ven a ocitnete se na dvorku se psi. Ty budete muset zabít, protože vás jinak pokoušou. Rozstřelte zámek na dveřích zvěznice ven. Pak odhoďte všechny zbraně a vyjděte ven. Budou vás kontrolovat detektivové, protože vás napráskal ten chlapík co stál u kanálu. Když u vás žádnou zbraň nenajdou tak vás pustí a vy můžete jet do Salieriho baru. Cestou se můžete stavit u Lucase.

U Lucase Bertoneho - Podobná mise, jako jedna zprvních u Lucase. Musíte jet pro chlapíka do Works Quarter, protože ho chce sebrat policie a vy ho musíte samozřejmě zachránit. Máte na to omezený čas, takže se zbytečně nezastavujte. Až budete u něj, počkejte až nasedne do auta a jeďte zpět kLucasovi. Poté vám dá Lucas tip na super sběratelský kousek, který stojí vOakHill. Dojeďte si tedy pro něj. U auta budou očumovat dva chlapíci, tak s nimi promluvte a vyhoďte je od auta. Kdyby jste to neudělali a oni by vás pak viděli krást to auto, tak by na vás zavolali ochranku….Až budete mít auto, tak můžete konečně do Salieriho baru.

Mise 18 - Jen tak pro radost

Nejdříve si jděte za Vincenzem pro zbraně, potom za Ralphem, naučí vás krást další nové auto (Cadilac). Poté jeďte na plácek do Works Quarter, tam vysaďte Sama a sPauliem jeďte před přístav. Tam na parkovišti počkejte až pojede dodávka snákladem. Sledujte ji. Počkejte až dojede na místo a vyloží zní náklad. Až se řidič bude vracet, zablokujte mu autem cestu a vyhoďte ho zauta. Zmlaťte ho a pak zněj vypadnou doklady. Seberte je, Paulie pojede za Samem a vy nasedněte do dodávky a jeďte do přístavu. U brány vás zkontroluje chlapík a pak vás pustí. Jeďte dozadu kbudově na které je napsáno Spediční hala. Kousek od ní stojí chlapík a hlídá bedny. Promluvte si sním, dá vám práci, musíte přenosit bedny do Spediční haly. Jděte tedy kbednám, u nich stojí dva chlapíci, promluvte snimi a oni je pak začnou nosit do haly. Zatím jděte zpět kde stál hlídač a naložte max. 4bedny snápisem Scorsese Import/Export na korbu vaší dodávky. Kdybyste jich naložili více, hlídač by se už vrátil a uviděl by vás.

Pak se vraťte ktěm dvoum chlapíkům a pomožte jim donosit ty bedny, které jste dostal za úkol. Až budou všechny odnošené přiběhne za vámi hlídač a zkontroluje si to. Pak se vrátí na své obvyklé místo. Opět sním promluvte, Tom mu řekne že ho je potřeba vzadu u vagónů a tak tam chlapík půjde. Teď naložte na korbu zbylé bedny a nasedněte do auta a ujíždějte ven zpřístavu. Projeďte vstupní bránou, budou vás honit auta. Dostaňte se na plácek ve Works Quarter. Tam vystupte a vemte si pumpovací brokovnici, která je tam opřená o zeď. Přijedou tři auta a znich vystoupí chlapíci, kteří po vás půjdou. Zabijte je všechny. Sam pak pojede pro Dona a vy sPauliem jeďte do Donova skladu.

Teď si vychutnejte movie, ve kterém se Tomy dozví pravdu o Donovi.

Mise 19 - Melouch

S Paulim se domluvíte, že uděláte tu banku, co o ní v minulé misi mluvil. Od Paulieho sejděte zbytu ze schodů na ulici a jděte knadzemce. Počkejte na Paulieho a pak nasedněte do nadzemky a pokecejte si sním. Vystupte na stanici DownTown a jděte do banky kousek od nástupiště. Vbance vám Paulie řekne plán, pak vyjděte ven. Musíte si sehnat zbraně a rychlé auto. Zbraně seženete u Žlutýho Peta. Jeďte na Central Hoboken ke kinu Twister (je to naproti staveništi). Tam zabušte na dveře, po chvíli vám příjde otevřít chlapík. U Peta si nakupte co potřebujete. Pak jeďte pro Pauliho a zatrubte u něj před domem. Pokud potřebujete rychlé auto, stavte se ještě cestou u Lucase. SPaulim pak jeďte k bance.

Vejděte do banky, Paulie spustí výhružný kecy. Dejte si pozor ať ho hlídači nevoddělaj. Pak jděte do dveří pod hodinama (vykopněte je) a jděte dál. Přepadne vás jeden člen hlídky. Pak budete u dveří, který vedou do chodby. Nalevo od dveří visí klíče, tak je vemte. Pak vyjděte na chodbu a dejte se po schodech nahoru, tam zabijte další ochranku, pak se dejte doleva a zajděte do prvních dveří. Je to ředitelova kancelář. Promluvte s ním, řekle vám, kde jsou klíče od trezoru. Jsou ve skříňce u něho v kanceláři. Vemte je a vraťte se zpět, seběhněte po schodech úplně dolů, prokličkujte se chodbou, zabijte další členy ochranky a jste u sejfu. Teď následuje movie. Pak se i s prachama vraťte za Pauliem, vyběhněte rychle z banky a odjíždějte pryč. Dostaňte se pak do Hobokenu do Palermo Clubu (kousek od banky). Tam si promluvte s Pauliem.

U Lucase Bertoneho - Lucas od vás potřebuje doručit balíček Dickovi. Jeďte tedy od Lucase pod zvedací most co vede do DownTownu. Tam mu předejte balíček. Pak vás přepadnou chlápci co vás sledovali, tak je zabijte. Pak se vraťte za Lucasem, dá vám tip na Trautenberg Model J, se kterým pojede chlapík z OakWoodu Junior High school na Central Island. Tak až ho potkáte vjeďte mu autem do cesty a ukradněte mu ho.

Mise 20 - Smrt umění

Druhý den jde Tom za Pauliem, ale ten je mrtev. Za chvíli zavolá Sam, dá si svámi schůzku v galerii. Než tam ale pojedete, běžte si k Žlutýmu Petovi pro zbraně a nešetřete ! Pak se můžete stavit za Lucasem, má pro vás práci. Pak jeďte ke galerii, kde na vás bude čekat Sam.

Byl to ale podraz, teď se bude muset prostřílet celou galerií a procházka růžovým sadem to opravdu nebude. Pozabíjejte chlapíky co jsou kolem vás, pak jděte po schodech odkud na vás přiběhlí další šmejdi. Projděte několika místnostmi sobrazy, opět narazíte na pár šmejdů. Uděláte vlastně takové kolečko, dostanete za ty prosklené dveře, za které jste viděli zmísta, odkud jste začínali. Dejte si pozor na chlapíka sThompsnem, který na vás bude pálit zbalkónku naproti. Pak jděte doprava a po schodech dolů. Bacha na granát, který někdo hodí zvrchu. Pozabíjejte další chlapíky, kteří tam přiběhnou a pak jděte po schodech nahoru. Nyní následuje další movie. Pak opět postřílejte vše živé, co potkáte a běžte po schodech nahoru. Když jste přicházeli tak přesně naproti je schodiště vedoucí na obě strany. Je tam také lékárna. Dejte si pozor na další granát, který tam někdo hodí. Nahoru zatím nechoďte, dveře jsou zamčené a jsou tam jen jedny pootevřené, ale tam nic nenajdete. Běžte tedy dále směrem napravo, vejděte do velkých dveří (jediné, které jdou otevřít). Opět se budete muset prostřílet několika místnostmi. Dejte si pozor hlavně na chlapíky, kteří se schovávají za sedacími soupravami uprostřed místnosti. Pak vyjdete dveřmi, které byly předtím zamčené. Opět uděláte jakési kolečko. Nyní už můžete jít do těch schodů, kde je lékarnička. Dveře nahoře jsou již otevřené. Vejděte, běžte napravo a nyní se spustí další movie.

Teď budete muset zabít Sama. Má Thompsna a s jinou zbraní než má on, bych na něj asi nechodil. Míří docela přesně, takže se dobře kryjte. Využívejte toho, až bude nabíjet. Střílejte do něj, po několika střelách odběhne kamsi. Dejte se tedy dále směrem doprava. Po chvíli narazíte na krvavé stopy na zemi. Pozor, za rohem na vás vybafne Sam, ale již do něj stačí pár přesných ran…a můžete si vychutnat závěrečné intro.

U Lucase Bertoneho - Lucas má pro vás poslední úkol. Je velmi jednoduchý. Musíte sledovat ženu, která výjde zhotelu Corleone a zjistit kam jde. Tam kam jde totiž bydlí nějaký chlapík, který dluží Lucasovi peníze. Žena jde do ulice kousek za kostelem. Pak se vraťte za Lucasem. Auto stojí v autobazaru v ChinaTown. Až tam dojedete, rozstřelte zámek na bráně, přejeďte nebo zabijte psi, protože jinak po vás půjdou a vemte si vylepšeného Thora 812.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

rhuvmeterwgy

(side effects for tadalafil, 2. 5. 2022 11:10)

https://nextadalafil.com/ generic tadalafil from uk

ubphxdtspzqp

(buy cialis pills, 2. 5. 2022 8:47)

https://cialismat.com/ cialis cost

qzxkwawiqdty

(tadalafil liquid, 28. 4. 2022 4:05)

tadalafil daily online https://cialistrxy.com/

xzbrrxdlwbcu

(cialis online, 28. 4. 2022 3:13)

cialis without prescription https://extratadalafill.com/

vouoxypjjxjq

(buy cialis usa, 27. 4. 2022 23:25)

https://cialisvet.com/ tadalafil cost in canada

wywtdpsqszue

(fapaeropxnsu, 27. 4. 2022 20:25)

tadalafil without a doctor prescription https://cialisedot.com/

svfjayohcmvw

(buy tadalis, 27. 4. 2022 1:32)

https://cialistrxy.com/ tadalafil generic where to buy

vaqxcrldwftm

(generic cialis, 25. 4. 2022 17:20)

tadalafil cost in canada https://cialiswbtc.com/

zssfdpkuexbl

(enfothakyn, 23. 4. 2022 15:54)

https://extratadalafill.com/ best price usa tadalafil

dsbmucfvilzb

(fapaeropctan, 21. 4. 2022 4:46)

tadalafil liquid https://cialisbusd.com/

ybhycyqkrlhi

(cialis pills, 20. 4. 2022 9:30)

tadalafil online with out prescription https://nextadalafil.com/

xgqumfwgyjzd

(cheap cialis, 19. 4. 2022 6:09)

tadalafil liquid https://cialisvet.com/

wgassfhflwlm

(fapaeropzagv, 19. 4. 2022 3:20)

where to buy tadalafil on line https://cialisedot.com/

hakmfmyljqay

(buy cialis, 18. 4. 2022 1:39)

prescription tadalafil online https://cialisedot.com/

dfxidxqclfhj

(enfothyixk, 17. 4. 2022 6:03)

https://extratadalafill.com/ cheapest tadalafil cost

tkrbhaawcoym

(cialis online, 17. 4. 2022 3:01)

cost of cialis https://cialiswbtc.com/

ttqeufgrxypa

(tadalafil dosage, 17. 4. 2022 0:20)

tadalafil https://cialisedot.com/

zdwcgmehmodf

(fapaeropkvzz, 16. 4. 2022 7:09)

tadalafil liquid https://cialisusdc.com/

bqzoxujwwpmb

(cheap generic cialis for sale, 16. 4. 2022 3:59)

cialis tadalafil https://cialisicp.com/

zzlriemcejwg

(enfothnuzi, 13. 4. 2022 2:04)

https://nextadalafil.com/ lowest price cialis


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

následující »