Jdi na obsah Jdi na menu
 


POSTAVY

15. 8. 2006
Charakteristika hlavních postav

Tomy Angelo - hlavní postava celé hry (to jste vy). Z role chudého taxikáře se dostane do role nejdříve řidiče v Mafii a poté také vrahem a pronásledovatelem. Ve hře s Tomem zažijete opravdu bláznivé dobrodružství od závodů na závodním okruhu až po přestřelku v kostele při pohřbu. Jeho nejlepšími přáteli jsou Paulie a Sam. Tomy má také přítelkyni Sáru.

Paulie - Tomyho asi nejlepší kamarád. Je často docela vtipný, ale dokáže být i pěkně bezcitný a nemluvný. Často Paulie pracuje právě s Tomem (v mnoha misích).

Sam - Další Tomyho a Pauliho parťák. Je takový uzavřený, moc toho nenamluví. Tom mu párkrát zachrání život, ale Samovi se nikdo nezavděčí. Když jde o peníze, tak nezná přítele a dokázal by kvůli ním i zabít.

Don Salieri - samotná hlava rodiny (Mafie). Zadává hlavní úkoly v celé hře. Svým přátelům dokáže být vděčný, ale nepřátel, kteří ho zradili, už není moc. Toma má rád, stejně jako svoji celou rodinu (Mafii). Je ovšem trochu nenasytný po penězích, a přátelství je někdy až na druhém místě. Soupeří s Morelem o to, kdo bude ovládat město.

Frank - účetní u Salieriho mafie. Je trošku nedůvěřivý, ale když pozná přítele, tak dokáže pomoci. Toma ze začátku nemá moc rád, ale později jsou z nich dobří přátelé a Frank dokáže Tomovi hodně pomoci.

Luigi - nestranný barman a kuchař v Salieriho baru, který je Tomův velký přítel. Dokáže pomoci každému a neprahne po penězích.

Ralph - automechanik u Salieriho mafie. Je trošku blázen a každý ho uznává jen jako machra na auta, jinak o něm říkají, že je to idiot. Tomy ho však má rád a bere ho jako kamaráda a ne jako blázna.

Vincenzo - dokáže obstarat zbraně. Ve hře nehraje nějak velkou roli, ale patří taky tak trochu do rodiny (Mafie).

Lucas Bertone - další šikovný automechanik. Občas dá Tomovi nějakou prácičku a když ji Tom dobře udělá, tak dostane od Lucase tip na nějakej novej bourák. Je nestranný a celkem milý.

Sára - Tomy se sní seznámí vbaru Dona Salieriho. Při jedné misi ho Luigi (její otec) požádá, zda-li by jí nedoprovodil domů, protože jí obtěžovali nějací chuligáni, když šla minule večer domů. Tomy ji doprovodí, poté se do sebe zamilují a už spolu zůstanou.Tomy však Sáře nechce říct, kým opravdu je a snaží se jí chránit.

Morello - šéf druhé mafie, která bojuje proti Salierově mafii. Kdysi dávno byli Morello a Salieri dobrými přáteli. Nyní je však Morello pohrdá svým okolím a respekt si dobývá násilím, kdežto Salieri obchody a přátelstvím. Morello velmi prahne po penězích.

Norman - klidný detektiv, kterému povídáte celý svůj příběh. Je ovšem trochu hulvát, a myslí si o sobě, že mu patří svět. Dokáže však Tomovi pomoci.

Tlustej Biff - kulatý chlapík, který žije v čínské čtvrti. Ví snad o všem, co se kde ve městě děje.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

FAkt tam chybi jedna postava

(Chybi jedna postava , 5. 7. 2010 19:06)

chybi vam tam Malej Tomy ten informator!!

nic moc

(nic moc, 3. 6. 2009 13:46)

zabudol si tam moc veci tie postavy ale hlavne si tam zabudol morellovho syna sergia a este žluteho píta,frenkovu rodinu. Aešte obrazky tu nemaš ale inač ok.

Nazdaaaaaaar!

(tominka, 18. 12. 2008 16:02)

Že by foteřky?

postavy

(ONDRA, 17. 11. 2008 12:31)

No jo,chybí Žlutý Pít,jednak je to dobrý!

postavy

(small_king, 4. 11. 2007 10:38)

chybí tady Žlutej Pít a Big Dick

pohoda

(ondrej, 8. 10. 2007 14:23)

je to docela dobry

pohoda

(ondrej, 8. 10. 2007 14:23)

je to docela dobry

GOOD BLOK

(TEINUB, 19. 7. 2007 15:44)

MAS TO TU PEKNY ALE ZAPOMEL SI NA ZLUTYHO PITA

dobry

(Marek, 23. 4. 2007 20:14)

je to docela dobrý moc sem se sem nekouk a nevim jestli ti tady chyby nějakej příběh a chtělo by to sehnat obrázky mafie 2

piste

(Boban[AdmiN], 15. 8. 2006 22:13)

zdar lidi jen mi piste sem co jsi o tomto webu myslite ATD.!! DIkk