Jdi na obsah Jdi na menu
 


EXTRÉMNÍ JÍZDA

15. 8. 2006

Návod na extrémní jízdu

Na prvním obrázku je místo, kde stojí chlápek a na druhém obrázku je bonusové auto. Doporučuji, abyste si každé auto, které získáte, dovezli k domu. Až je získáte všechny, uložte si pozici u Toma v domě. Jsou to ty dveře, kterými se nikam nedostanete.

1) Speedy Gonzales

Ukradněte si nějaké robustní auto. Jeďte ke Gonzalesovi uličkou, která je od něho dále. Rozjeďte se proti němu. Musíte ho srazit hned napoprvé. Vraťte se ke chlápkovi, který vám zadal úkol. Stojí tam bonusové auto.

2) Vybuchující most

Opět si ukradněte robustní auto. Dojeďte ke chlápkovi, ale neklikejte na něho. Dotlačte toho "malucha" na druhý konec mostu. Nesmíte do něj narážet, jinak vybouchne. Musíte ho jen tlačit. Až ho dotlačíte na konec mostu, vraťte se a klikněte na chlapíka. Potom rychle projeďte most. Nasedněte do "malucha" a dojeďte na určené místo. Pak už uvidíte svoje bonusové auto.

3) Letadlo

Klikněte na chlapíka a rychle nasedněte do auta, co tam stojí. Rozjeďte se. Nad vámi poletí letadlo. Jeďte pořád rovně. Na kopci se nesmíte zdržet! Je lepší trochu přibrzdit. Pak jeďte po hlavní cestě až na Guliano bridge. Na křižovatce zabočte směrem na tunel. Projeďte jím a jeďte stále rovně. Na konci zahněte do uličky, která je stejném ve směru, ale trochu vlevo. Pak už uvidíte svoje auto.

4) Dle rozkazu

Klikněte na chlápka a plňte jeho úkoly. Nejdříve oběhněte blok, pak udělejte 3 dřepy (Q). Nakonec vezměte bednu a jděte za ním. Až vám řekne "polož tu bednu a vypadni", musíte ji položit vedle té druhé směrem k cestě, jinak se úkol neukončí. Pak už si jen vezměte bonusové auto.

5) Snipeři

Nejlepší je postavit si uličku z aut, která povede směrem od chlápka. Až si ji postavíte, klikněte na něj a ve dřepu si dojděte pro odstřelovačku. Zastřelte snipera přímo na proti vám na terase. Pak se otočte doprava a zastřelte dalšího snipera, který je na baráku. Poslední sniper je naproti toho druhého. Jen je mnohem výš. Až je zastřelíte, posbírejte munici, která jim spadla. Pak si vezměte bonusové auto.

6) Mořská panna

Tento úkol je nejlepší dělat po úkolu "Snipeři", protože je k tomu třeba odstřelovačka. Musíte mít rychlé auto. Dojeďte tedy na místo určení. Je to v Down Townu u útesů úplně dole ( měli jste tam zabít Sergia Morella ). Vylezte na skály, až se dostanete pohledem na pannu a nebude vám překážet cedule. Zamiřte na zámky a střílejte dokud panna neodběhne. Vyjděte zpět nahoru na cestu. Stojí tam bonusové auto.

7) Náklaďák s rychlostí

Klikněte na chlápka a nasedněte do náklaďáku. Jeďte rovně, pak přes most na Central Island. Na konci mostu zahněte doleva, a pak na cestu, která se na konci rozdvojuje směrem na tunel a na Guliano bridge. Jeďte do tunelu a v Little Italy jeďte po nejširší cestě ( vede po jejím obvodu ). Pak se dostanete do Works Quateru. Zase jeďte po jeho obvodu. Nakonec už uvidíte svoje auto.

8) Raketová formule

V tomto úkolu musíte jet po vyznačené trase. Nasedněte do formule, která je vedle chlápka. Kudy máte jet poznáte podle toho, že uvidíte v cestě kouř stoupající do výše. Jeďte podle těchto značek ( je zbytečné, abych vám popisoval cestu. Cesta končí na Central Islandu tam, kde jste kradli žlutého lassitera. Pak už si jen vezměte bonusové auto.

9) Chuligáni v uličce

Klikněte na chlápka a rychle vběhněte do uličky a seberte Thompson. Je dobré, když do uličky vjedete autem, protože budete chráněni, než doběhnete pro zbraň. Zabijte nejdřív dva naproti vás. Pak vyjděte z uličky a zastřelte zbylé dva. Jděte dál do uličky. Pozor na balkóně na konci budou další dva. Až je zabijete, jděte dál. Vyběhnou další tři s brokovnicemi. Po jejich zabití jděte dál. Pak už uvidíte svoje bonusové auto.

10) Vybuchující Celeste

Nasedněte rychle do auto u chlápka. Jeďte doleva. Optimální je, když jedete rychlostí 50 mil v hodině. U přístavu zahněte zase doleva. Na konci cesty zahněte doprava. Dojeďte na most a na jeho konci zahněte opět doleva. Pak doprava. Nakonec přejeďte koleje a zahněte doprava na parkoviště. Pak si vezměte své bonusové auto.
 

11) Vyschlá nádrž

Nasedněte do Trautenberka, který je u chlápka. První tvoje zastávka bude benzínka v Hobokenu. Další zastávka bude benzínka na Central Islandu a další benzínka bude ve Works Quateru. V tomto úkolu musíte hodně šetřit benzínem, to znamená, že třeba z kopce nedržíte plyn nebo se rozjedete a pustíte plyn... . Když vám chybí už jen kousek k dosažení cíle a bliká vám kontrolka, zastavte a ukradněte si náklaďák. Dotlačte auto na místo určení. Až ho dotlačíte, nasedněte do něj. Počkejte, až se vám ukáže, že jste splnili úkol a vezměte si bonusové auto.

12) Bomby

Klikněte na chlápka. První bomba je u vily za chlápkem. Potom už se řiďte podle modrých křížků na mapě. Poslední bomba je u výjezdu z Oak Hill v Hobokenu. Pak si vezměte bonusové auto.

13) Náklaďák s nitroglycerinem

Nasedněte do náklaďáku a jeďte na místo určení. Cestu vám nebudu popisovat, protože může každý jet jinudy. Konec cesty je tam, kde v misi Fairplay jedete kolem bezdomovců u hořícího sudu. Pak si vezměte bonusové auto.
 

14) Jiná dimenze

Nasedněte do formule a jeďte podle modrých křížků na mapě. Nejlepší cestu zjistíte asi tak na potřetí, ale stejně ji popisovat nebudu :-). Cesta končí na jihu Central Islandu poblíž budovy, kde byla mise Všechno nejlepší. Potom si vezměte bonusové auto.

15) Výměna formulí

Klikněte na chlápka, zmáčkněte tabulátor a pozorně sledujte, kde jsou formulky. Postupně je vyměňujte a to tímhle způsobem. Dojeďte na místo určení a postavte se s formulí rovně čelem k náklaďáku. Vystupte. Nasedněte do formulky na náklaďáku a sjeďte dolů. Vystupte a nasedněte do druhé formule. Vyjeďte s ní na náklaďák ( NEMUSÍTE couvat ). Odjeďte s formulí na další místo určení a opakujte to samé. Nakonec dovezte poslední formuli zpět tam, kde jste začínali a vystupte. Potom si vezměte svoje bonusové auto.

16) Telefonní budky

První budka je hned u chlapíka. Druhá budka je v China Townu v jedné z postraních uliček na náměstí. Třetí budka je nad výjezdem z tunelu na Central Islandu. Čtvrtá budka je v přístavu na jihu Central Islandu tam ,kde byla mise Všechno nejlepší. Je to na pavlači u jedné budovy. Najdete to podle toho, že se zvonění bude zesilovat. Další budka je v New Arku u mostu do China Townu v parku. Uslyšíte zvonění. Budka je schovaná za křovím u budovy v parku. Poslední budka je u kostelu v Oak Woodu. Je to u jednoho hrobu. Pak si zajeďte k tenisovým kurtům a vezměte si bonusové auto.

17) Taxíky

Na cestu si připravte 3 rychlá auta a jedním z nich sjeďte dolů. Klikněte na chlápka a dotlačte taxík do vody. Vyběhněte na cestu a nasedněte do jednoho z aut. Další taxík je na staveništi v Hobokenu. Dojeďte tam a taxíkem se vraťte zpět chlapíkovi. Dotlačte taxík do vody. Nasedněte do dalšího auta. Další taxík je u Guliano Bridge na Central Islandu. Dojeďte tam. Nasedněte do taxíku a jeďte s ním doleva k místu s přístupem k vodě. Ukradněte nějaké auto a shoďte taxík do vody. Další taxík je před velkou bílou budovou na jihu Central Islandu. Na mapě je budova označena úzkým hnědofialovým obdélníkem. Je to ten výš. Dojeďte tam. Nasedněte do taxíku a jeďte k místu, kde byla mise Všechno nejlepší. Shoďte taxík do vody. Poslední taxík je u přístavu ve Works Quateru ( mise Bastard se štěstím ). Nasedněte do taxíku, který je blíže k cestě. Jeďte doprava a při první příležitosti zahněte doprava k vodě. Shoďte taxík. Pak si jen vezměte bonusové auto.

18) Neviditelný muž

Klikněte na chlapíka. Neviditelný muž se objeví hned vedle. Poběží z vašeho pohledu doprava a při první příležitosti zahne doleva. Proběhne uličkou a zastaví se až u sudů. Pak poběží doprava a zahne za roh zase doprava. Tam se zastaví u schodů. Potom se vrátí na roh a přeběhne rovně cestu. Tam se skrčí. Další jeho zastávka je v telefonní budce. Potom přeběhne cestu a zastaví se u domu. Pak poběží rovně a zahne za první roh doleva, kde se zastaví. Když se rozběhne, poběží ještě chvíli po chodníku a hned nato přeběhne cestu a vyběhne do nadzemky směrem na Central Island. Vyběhněte za ním. On sice seběhne, ale hned zase vyběhne nahoru a nastoupí do druhých dveří prvního vagónu. Vystoupí na stanici Guliano street a seběhne dolů. Oběhne druhou nadzemku a poběží rovně do uličky mezi domy. Proběhne pod mostem Guliano bridge a poběží směrem k vodě. Nakonec vejde do železných dveří v domě vpravo. Pak si jen vezměte bonusový vůz.
 

19) UFO

Klikněte na chlápka. Na druhé straně uličky se objeví mimozemšťan. Přijeďte k němu a vyjeďte z uličky. Zahněte doleva a při první příležitosti znovu doleva. Tam na vás UFO počká. Pak zahněte doprava a hned doleva. Mezi domy na levé straně je ulička, kde na vás UFO znovu počká. Projeďte uličkou a kolem parkoviště až na cestu, která vede do tunelu. Na té cestě na vás UFO počká. Projeďte tunelem a zahněte do třetí ulice vlevo. UFO přeletí řeku. Dojeďte tedy na druhou stranu k UFU. UFO dále poletí do uličky za hotelem Corleone. Počká na vás u kostela. Jeho další zastávka je vjezd do Oak Woodu ( cesta na kruhový objezd ). UFO udělá kruh kolem kostela a počká na vás za ním. Konečná zastávka je u majáku. Pak už si jen odvezte bonusové auto
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: kudy se dostanu???

(mafia 1 lama, 27. 4. 2014 17:46)

do extremni jizdy se da doatat i bez dodelani kampane

ahoj

(radim řiha, 21. 6. 2013 16:45)

mafia 1 je nejlepsi hej

ahoj

(radim řiha, 21. 6. 2013 16:45)

mafia 1 je nejlepsi hej

Extrémní Jízda

(Jára , 6. 4. 2013 13:29)

Jak se mam dostat v extrémní jízdě do skály? Poraďte prosím

Vybucující celeste

(Pařmen, 2. 4. 2013 17:46)

Zdravím, mám problém s úkolem v extrémní jízdě - Vybuchující celeste. Ať se rozjedu jakoukoli rychlostí auto se mi po 3-4 vybouchnuti zničí. Zkoušel jsem jet i rovně ale ani to nepomohlo. Prosím o radu. Předem dík.

Re: Vybucující celeste

(0zzda, 5. 4. 2013 20:18)

Měl jsem podobný problém.. někde na netu jsem zjistil, že na tu hru už asi mám moc výkonný počítač a kvůli tomu, že to dává víc jak 40 FPS, tak ty vypadávající granáty vybuchují dřív. Rada zní: použij fraps na "nahrávání" a nastav si tam 25 snímků a půjde to;)

Maják

(AlikiMano, 2. 3. 2013 20:47)

Čau admine, poradíš mi, kde je maják? Předem Díky čus...

P.S. Kouknii na mý stránky www.mafiacz.estranky.cz

celeste

(:P, 26. 2. 2012 19:19)

poradte mi jak mam udělat celeste, 4x mi to bouchne a pak se to zastaví, nechápu jak to můžete zvládnout, poradte prosím :)

Re: celeste

(Ludek, 5. 5. 2012 19:05)

To take nechapu jak s tim nekdo muze jezdit at jedu jak chci bum bum a je konec. jinak jsem zvladl vsechny ukoly

Re: Re: celeste

(Heinrich, 5. 12. 2012 12:58)

Jestli myslite prejet tim kocarkem most tak nejlepe ho tam jinym autem dotlacit a pak si zajit pro ukol:-)

HELP ME :D

(B()xXxy, 23. 8. 2011 14:00)

prosim helpnite mi jak delate tou priseru ja ji nikdy nezabiju soberu MOSIN NAGANT ale ne to na ... lebo newiem kde ju mam strelit tak jej strielam do oka do hrude a vsade mozne len nie tam kde mam prosim pordate mi tu napiste :D

Re: HELP ME :D

(Komi, 18. 3. 2012 11:30)

musis sestrelit zamek kterym je ta panna zamknuta u toho kulu ;)

Re: HELP ME :D

(peter..., 16. 8. 2012 17:51)

musis strielat do put

delam to jinak :D

(B()xXxy, 23. 8. 2011 11:47)

ja bych to delal jinak ty akuta ktere dostanete dejte do garaze kdyz chcete :D pusobi to krasnejsi nez jen kolo chlapka kteri je kolo auta FLower Power :) ja sem tak presel skoro vsechny ale Nakladak ten kteri musis jit jenom 40 sem nepresel a stahnete si TREINERI a tak som ja mafiu presiel za 1 den pravda na vsetky ulohy to nestaci ale napriklad ten most s tym malym autom pri nemocnici ( kočárkem :) ) sem si zastavil cas a jel sem cez gulianov most :D radim vam stahnete si treineri . :D ale aj tento navod mi pomoh :D Ďekuju :-)

Re: delam to jinak :D

(Dazgy, 8. 8. 2012 10:31)

to je pka ale o ničem když všechno uděláš trainerama, to si člověk hru neužije a neukáže že má talent něco hrát :D stačí jen cheat na munici a jednou za uložení na život :D

ekstremni ji zda budky

(Čenda, 15. 6. 2012 8:01)

porattemi jak nat dekuji

Návody na mise pro špatný hráče

(PrezidentBabar, 17. 5. 2012 13:07)

http://newyorksedly.mypage.cz/ na těchto stránkách najdete návod na 20 misí v rubrice Hry.

dsdsdsdsdsdsdsdsds

(mafie, 28. 10. 2011 15:19)

prosim vas kde seberu prvni misi e extremni jizde???

Re: dsdsdsdsdsdsdsdsds

(marijeli, 10. 5. 2012 18:51)

hned kyž vyjdeš garáží z domu, naproti na ulici stojí chlápek co na tebe mává. Běž k němu, promluv si s nim. První úkol pak najdeš kousek od něj, napravo v zatáčce. Když nebudeš vědět, jeˇˇd k majáku a klikni mu na dveře ( měj u toho zapnutou mapu ) pak bude vědět kde jsou další ;)

Vybuchující celeste

(Lukáš, 3. 12. 2011 21:03)

I když jedu přes 60mil/hod tak mě granáty pořád zraňují a nedojedu dál než k přístavu, nevíte co s tím?


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »