Jdi na obsah Jdi na menu
 


EXTRÉMNÍ JÍZDA

15. 8. 2006

Návod na extrémní jízdu

Na prvním obrázku je místo, kde stojí chlápek a na druhém obrázku je bonusové auto. Doporučuji, abyste si každé auto, které získáte, dovezli k domu. Až je získáte všechny, uložte si pozici u Toma v domě. Jsou to ty dveře, kterými se nikam nedostanete.

1) Speedy Gonzales

Ukradněte si nějaké robustní auto. Jeďte ke Gonzalesovi uličkou, která je od něho dále. Rozjeďte se proti němu. Musíte ho srazit hned napoprvé. Vraťte se ke chlápkovi, který vám zadal úkol. Stojí tam bonusové auto.

2) Vybuchující most

Opět si ukradněte robustní auto. Dojeďte ke chlápkovi, ale neklikejte na něho. Dotlačte toho "malucha" na druhý konec mostu. Nesmíte do něj narážet, jinak vybouchne. Musíte ho jen tlačit. Až ho dotlačíte na konec mostu, vraťte se a klikněte na chlapíka. Potom rychle projeďte most. Nasedněte do "malucha" a dojeďte na určené místo. Pak už uvidíte svoje bonusové auto.

3) Letadlo

Klikněte na chlapíka a rychle nasedněte do auta, co tam stojí. Rozjeďte se. Nad vámi poletí letadlo. Jeďte pořád rovně. Na kopci se nesmíte zdržet! Je lepší trochu přibrzdit. Pak jeďte po hlavní cestě až na Guliano bridge. Na křižovatce zabočte směrem na tunel. Projeďte jím a jeďte stále rovně. Na konci zahněte do uličky, která je stejném ve směru, ale trochu vlevo. Pak už uvidíte svoje auto.

4) Dle rozkazu

Klikněte na chlápka a plňte jeho úkoly. Nejdříve oběhněte blok, pak udělejte 3 dřepy (Q). Nakonec vezměte bednu a jděte za ním. Až vám řekne "polož tu bednu a vypadni", musíte ji položit vedle té druhé směrem k cestě, jinak se úkol neukončí. Pak už si jen vezměte bonusové auto.

5) Snipeři

Nejlepší je postavit si uličku z aut, která povede směrem od chlápka. Až si ji postavíte, klikněte na něj a ve dřepu si dojděte pro odstřelovačku. Zastřelte snipera přímo na proti vám na terase. Pak se otočte doprava a zastřelte dalšího snipera, který je na baráku. Poslední sniper je naproti toho druhého. Jen je mnohem výš. Až je zastřelíte, posbírejte munici, která jim spadla. Pak si vezměte bonusové auto.

6) Mořská panna

Tento úkol je nejlepší dělat po úkolu "Snipeři", protože je k tomu třeba odstřelovačka. Musíte mít rychlé auto. Dojeďte tedy na místo určení. Je to v Down Townu u útesů úplně dole ( měli jste tam zabít Sergia Morella ). Vylezte na skály, až se dostanete pohledem na pannu a nebude vám překážet cedule. Zamiřte na zámky a střílejte dokud panna neodběhne. Vyjděte zpět nahoru na cestu. Stojí tam bonusové auto.

7) Náklaďák s rychlostí

Klikněte na chlápka a nasedněte do náklaďáku. Jeďte rovně, pak přes most na Central Island. Na konci mostu zahněte doleva, a pak na cestu, která se na konci rozdvojuje směrem na tunel a na Guliano bridge. Jeďte do tunelu a v Little Italy jeďte po nejširší cestě ( vede po jejím obvodu ). Pak se dostanete do Works Quateru. Zase jeďte po jeho obvodu. Nakonec už uvidíte svoje auto.

8) Raketová formule

V tomto úkolu musíte jet po vyznačené trase. Nasedněte do formule, která je vedle chlápka. Kudy máte jet poznáte podle toho, že uvidíte v cestě kouř stoupající do výše. Jeďte podle těchto značek ( je zbytečné, abych vám popisoval cestu. Cesta končí na Central Islandu tam, kde jste kradli žlutého lassitera. Pak už si jen vezměte bonusové auto.

9) Chuligáni v uličce

Klikněte na chlápka a rychle vběhněte do uličky a seberte Thompson. Je dobré, když do uličky vjedete autem, protože budete chráněni, než doběhnete pro zbraň. Zabijte nejdřív dva naproti vás. Pak vyjděte z uličky a zastřelte zbylé dva. Jděte dál do uličky. Pozor na balkóně na konci budou další dva. Až je zabijete, jděte dál. Vyběhnou další tři s brokovnicemi. Po jejich zabití jděte dál. Pak už uvidíte svoje bonusové auto.

10) Vybuchující Celeste

Nasedněte rychle do auto u chlápka. Jeďte doleva. Optimální je, když jedete rychlostí 50 mil v hodině. U přístavu zahněte zase doleva. Na konci cesty zahněte doprava. Dojeďte na most a na jeho konci zahněte opět doleva. Pak doprava. Nakonec přejeďte koleje a zahněte doprava na parkoviště. Pak si vezměte své bonusové auto.
 

11) Vyschlá nádrž

Nasedněte do Trautenberka, který je u chlápka. První tvoje zastávka bude benzínka v Hobokenu. Další zastávka bude benzínka na Central Islandu a další benzínka bude ve Works Quateru. V tomto úkolu musíte hodně šetřit benzínem, to znamená, že třeba z kopce nedržíte plyn nebo se rozjedete a pustíte plyn... . Když vám chybí už jen kousek k dosažení cíle a bliká vám kontrolka, zastavte a ukradněte si náklaďák. Dotlačte auto na místo určení. Až ho dotlačíte, nasedněte do něj. Počkejte, až se vám ukáže, že jste splnili úkol a vezměte si bonusové auto.

12) Bomby

Klikněte na chlápka. První bomba je u vily za chlápkem. Potom už se řiďte podle modrých křížků na mapě. Poslední bomba je u výjezdu z Oak Hill v Hobokenu. Pak si vezměte bonusové auto.

13) Náklaďák s nitroglycerinem

Nasedněte do náklaďáku a jeďte na místo určení. Cestu vám nebudu popisovat, protože může každý jet jinudy. Konec cesty je tam, kde v misi Fairplay jedete kolem bezdomovců u hořícího sudu. Pak si vezměte bonusové auto.
 

14) Jiná dimenze

Nasedněte do formule a jeďte podle modrých křížků na mapě. Nejlepší cestu zjistíte asi tak na potřetí, ale stejně ji popisovat nebudu :-). Cesta končí na jihu Central Islandu poblíž budovy, kde byla mise Všechno nejlepší. Potom si vezměte bonusové auto.

15) Výměna formulí

Klikněte na chlápka, zmáčkněte tabulátor a pozorně sledujte, kde jsou formulky. Postupně je vyměňujte a to tímhle způsobem. Dojeďte na místo určení a postavte se s formulí rovně čelem k náklaďáku. Vystupte. Nasedněte do formulky na náklaďáku a sjeďte dolů. Vystupte a nasedněte do druhé formule. Vyjeďte s ní na náklaďák ( NEMUSÍTE couvat ). Odjeďte s formulí na další místo určení a opakujte to samé. Nakonec dovezte poslední formuli zpět tam, kde jste začínali a vystupte. Potom si vezměte svoje bonusové auto.

16) Telefonní budky

První budka je hned u chlapíka. Druhá budka je v China Townu v jedné z postraních uliček na náměstí. Třetí budka je nad výjezdem z tunelu na Central Islandu. Čtvrtá budka je v přístavu na jihu Central Islandu tam ,kde byla mise Všechno nejlepší. Je to na pavlači u jedné budovy. Najdete to podle toho, že se zvonění bude zesilovat. Další budka je v New Arku u mostu do China Townu v parku. Uslyšíte zvonění. Budka je schovaná za křovím u budovy v parku. Poslední budka je u kostelu v Oak Woodu. Je to u jednoho hrobu. Pak si zajeďte k tenisovým kurtům a vezměte si bonusové auto.

17) Taxíky

Na cestu si připravte 3 rychlá auta a jedním z nich sjeďte dolů. Klikněte na chlápka a dotlačte taxík do vody. Vyběhněte na cestu a nasedněte do jednoho z aut. Další taxík je na staveništi v Hobokenu. Dojeďte tam a taxíkem se vraťte zpět chlapíkovi. Dotlačte taxík do vody. Nasedněte do dalšího auta. Další taxík je u Guliano Bridge na Central Islandu. Dojeďte tam. Nasedněte do taxíku a jeďte s ním doleva k místu s přístupem k vodě. Ukradněte nějaké auto a shoďte taxík do vody. Další taxík je před velkou bílou budovou na jihu Central Islandu. Na mapě je budova označena úzkým hnědofialovým obdélníkem. Je to ten výš. Dojeďte tam. Nasedněte do taxíku a jeďte k místu, kde byla mise Všechno nejlepší. Shoďte taxík do vody. Poslední taxík je u přístavu ve Works Quateru ( mise Bastard se štěstím ). Nasedněte do taxíku, který je blíže k cestě. Jeďte doprava a při první příležitosti zahněte doprava k vodě. Shoďte taxík. Pak si jen vezměte bonusové auto.

18) Neviditelný muž

Klikněte na chlapíka. Neviditelný muž se objeví hned vedle. Poběží z vašeho pohledu doprava a při první příležitosti zahne doleva. Proběhne uličkou a zastaví se až u sudů. Pak poběží doprava a zahne za roh zase doprava. Tam se zastaví u schodů. Potom se vrátí na roh a přeběhne rovně cestu. Tam se skrčí. Další jeho zastávka je v telefonní budce. Potom přeběhne cestu a zastaví se u domu. Pak poběží rovně a zahne za první roh doleva, kde se zastaví. Když se rozběhne, poběží ještě chvíli po chodníku a hned nato přeběhne cestu a vyběhne do nadzemky směrem na Central Island. Vyběhněte za ním. On sice seběhne, ale hned zase vyběhne nahoru a nastoupí do druhých dveří prvního vagónu. Vystoupí na stanici Guliano street a seběhne dolů. Oběhne druhou nadzemku a poběží rovně do uličky mezi domy. Proběhne pod mostem Guliano bridge a poběží směrem k vodě. Nakonec vejde do železných dveří v domě vpravo. Pak si jen vezměte bonusový vůz.
 

19) UFO

Klikněte na chlápka. Na druhé straně uličky se objeví mimozemšťan. Přijeďte k němu a vyjeďte z uličky. Zahněte doleva a při první příležitosti znovu doleva. Tam na vás UFO počká. Pak zahněte doprava a hned doleva. Mezi domy na levé straně je ulička, kde na vás UFO znovu počká. Projeďte uličkou a kolem parkoviště až na cestu, která vede do tunelu. Na té cestě na vás UFO počká. Projeďte tunelem a zahněte do třetí ulice vlevo. UFO přeletí řeku. Dojeďte tedy na druhou stranu k UFU. UFO dále poletí do uličky za hotelem Corleone. Počká na vás u kostela. Jeho další zastávka je vjezd do Oak Woodu ( cesta na kruhový objezd ). UFO udělá kruh kolem kostela a počká na vás za ním. Konečná zastávka je u majáku. Pak už si jen odvezte bonusové auto
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

OMG

(Johnny, 18. 10. 2010 19:10)

Jezis, vubec tu nereste, ze Vam naka mise nejde, proste v Oakwoodu je jisty barak, kam kdyz prijdete ke dverim a zmacknete ptm, tak Vam naskoci vsechny bonusovy auta... A zarucene to funguje, zkousel sem to ;)

mafia 2

(matej, 17. 10. 2010 21:52)

RE Vybuchujici Celeste

(Gagugo, 2. 10. 2010 0:07)

Kdyby sis precetl predchozi prispevky tak vis. Takze jeste jednou
1. stahni si program turbo http://hartmann.valka.cz/panzergeneral/editors/turbo/turbo.zip
2. spust si mafii a prepni se do spravce uloh (treba ctrl shift esc)
3. v procesech si klikni pravym tlacitkem na game.exe a volbou nastavit sprzeni zvol pouze jeden procesor(pokud je jich vic)
4. spust program turbo.exe a take ho nastav na stejny procesor jako vyse
5. program turbo nastav na 30%
6. vrat se do mafie a celeste pojede normalne a pokud pojedes nad 40 tak se ti nic nestane

TOT VSE

Vybuchujici celeste

(;-), 27. 9. 2010 18:30)

Precetl jsem si tady par rad jak na tuto misi!
Vubec mi nepomohlo ze jsem spustil
4× ruzne programy na spousteni filmu
2× vypalovaci program NERO
1× rysovaci program Auto cad 2009
Nejakou tu prezentaci prekladac cizich slov malovani dale track manii jeste army men winrar a ktomu vsemu tu mafii! Zmenilo se alespon to ze jsem dojel po druhou odbocku vlevo :D ale dal ani hovno tak prosim poradte jeste nekdo ;-) dekuji predem!

Bedna

(rallyice, 14. 6. 2010 19:42)

Prosim Vás, jak mám položit bednu,?? vždycky ji mám na křivo

vybuchující celestie

(morfeus, 22. 5. 2010 22:27)

Prosimvás,jaká je podstata mise vybuchující celestie v extrémní jízdě? vždycky se prostě rozjedu,a ty hovna co ze mě vypadávaj to auto rozsekaj na sračky.

3 najrychlejsie auta hry

(..., 21. 4. 2010 16:23)

1. Crazy horse- misia 14
2. Hotrod - misia 6
3. Luciferion - misia 16

:-)

(blabla, 3. 4. 2010 16:21)

Hej nebutte líní si přečíst ty komentáře od spodu nekteří lidi se ptají 10x na to samy přitom se jenom stačí podivat a mate hned odpoved......Re:El Lukaso-já sem to taky jela nekolikrát.Slyším zvonění a budka nikde sem ju zahlídla jenom náhodou a taky je mazecová ta velká bomba kterou máš deaktivovat

mám 8 let

(kubík, 24. 3. 2010 17:47)

2 roky nehraju nic jiného a na nic jiného nemyslím. už jsem naočkoval všechny kluky ve třídě. raději už to nehrajte a vypěte to,nebo skončíte jak já.

dobra stranka

(blablabla, 4. 3. 2010 22:18)

fakt dobra stranak az na ty dve celesty jsem to udelal cele

To teda jo!

(Johnny, 11. 2. 2010 18:46)

Ty auta zadara fungujou i normálně kámo.

mgie

(pošuk, 11. 2. 2010 16:05)

hele ty auto zadara není pravda funguje to jenom v starši verzi mafie

Prototypy zadarmo

(Serte na extrémní jízdu, 6. 2. 2010 14:55)

Když zapnete EJ tak jeďte na poslední uličko vpravo v Oakwoodu. Jeďte směrem na sever a po levé straně je tam jeden bílej barák ůplně na konci uličky. Dojdětě ke dveřím.Uvidíte dole kolečko pro akci..Zmáčkněte pravé tlařítko myši. Jestli se vám akční tl. po druhé neukáže, máte všechny prototypy a závoďáky..Během jedné minuty :D

mafia

(dawid, 2. 2. 2010 13:56)

kde su ti chuligani v ulicke??????????????????????....

co se stane

(fight, 30. 1. 2010 20:22)

lidi co se stane po dohrani extremni jizdi pisnete pls

porad

(petr, 18. 1. 2010 13:56)

jak mam projet tu slepici obludu

Telefonní budky

(El Lukaso, 2. 1. 2010 22:37)

Ta poslední budka je fakt mazec, neni tam vůbec vidět, jel sem to kvůli tomu celý tříkrát protože sem jí 2x nemohl najít, taková mrňavá budka, to sem fakt nečekal, slyším zvonění a nikde nic :-D Ty mě fakt dostali. Kdo s tím má také problém tak je někde uprostřed toho malého hřibitova vedle kostela nalepená vedle jednoho náhrobku a je vysoká tak do třetiny toho náhrobku.

Neviditelný muž

(hamy, 1. 1. 2010 18:03)

Ten neviditelňák se zastaví kousek po té, co vystoupíme z nadzemky a začne řvát: "ÁÁÁÁ, já ještě nechci umřít!"
Nevíte někdo, co s tím?

Všechno vím

(Johnny, 31. 12. 2009 12:12)

Čau lidi,všechno o mafii vím, jestli někdo potřebujete poradit, napište mi na e-mail JohnnyMaty@seznam.cz

mafia

(christofer , 29. 12. 2009 18:57)

ja tes mam ta ku to hru a ja si mis lim ze je to fantasticka hra a le za se ne mo zem prejst misiu


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »