Jdi na obsah Jdi na menu
 


EXTRÉMNÍ JÍZDA

15. 8. 2006

Návod na extrémní jízdu

Na prvním obrázku je místo, kde stojí chlápek a na druhém obrázku je bonusové auto. Doporučuji, abyste si každé auto, které získáte, dovezli k domu. Až je získáte všechny, uložte si pozici u Toma v domě. Jsou to ty dveře, kterými se nikam nedostanete.

1) Speedy Gonzales

Ukradněte si nějaké robustní auto. Jeďte ke Gonzalesovi uličkou, která je od něho dále. Rozjeďte se proti němu. Musíte ho srazit hned napoprvé. Vraťte se ke chlápkovi, který vám zadal úkol. Stojí tam bonusové auto.

2) Vybuchující most

Opět si ukradněte robustní auto. Dojeďte ke chlápkovi, ale neklikejte na něho. Dotlačte toho "malucha" na druhý konec mostu. Nesmíte do něj narážet, jinak vybouchne. Musíte ho jen tlačit. Až ho dotlačíte na konec mostu, vraťte se a klikněte na chlapíka. Potom rychle projeďte most. Nasedněte do "malucha" a dojeďte na určené místo. Pak už uvidíte svoje bonusové auto.

3) Letadlo

Klikněte na chlapíka a rychle nasedněte do auta, co tam stojí. Rozjeďte se. Nad vámi poletí letadlo. Jeďte pořád rovně. Na kopci se nesmíte zdržet! Je lepší trochu přibrzdit. Pak jeďte po hlavní cestě až na Guliano bridge. Na křižovatce zabočte směrem na tunel. Projeďte jím a jeďte stále rovně. Na konci zahněte do uličky, která je stejném ve směru, ale trochu vlevo. Pak už uvidíte svoje auto.

4) Dle rozkazu

Klikněte na chlápka a plňte jeho úkoly. Nejdříve oběhněte blok, pak udělejte 3 dřepy (Q). Nakonec vezměte bednu a jděte za ním. Až vám řekne "polož tu bednu a vypadni", musíte ji položit vedle té druhé směrem k cestě, jinak se úkol neukončí. Pak už si jen vezměte bonusové auto.

5) Snipeři

Nejlepší je postavit si uličku z aut, která povede směrem od chlápka. Až si ji postavíte, klikněte na něj a ve dřepu si dojděte pro odstřelovačku. Zastřelte snipera přímo na proti vám na terase. Pak se otočte doprava a zastřelte dalšího snipera, který je na baráku. Poslední sniper je naproti toho druhého. Jen je mnohem výš. Až je zastřelíte, posbírejte munici, která jim spadla. Pak si vezměte bonusové auto.

6) Mořská panna

Tento úkol je nejlepší dělat po úkolu "Snipeři", protože je k tomu třeba odstřelovačka. Musíte mít rychlé auto. Dojeďte tedy na místo určení. Je to v Down Townu u útesů úplně dole ( měli jste tam zabít Sergia Morella ). Vylezte na skály, až se dostanete pohledem na pannu a nebude vám překážet cedule. Zamiřte na zámky a střílejte dokud panna neodběhne. Vyjděte zpět nahoru na cestu. Stojí tam bonusové auto.

7) Náklaďák s rychlostí

Klikněte na chlápka a nasedněte do náklaďáku. Jeďte rovně, pak přes most na Central Island. Na konci mostu zahněte doleva, a pak na cestu, která se na konci rozdvojuje směrem na tunel a na Guliano bridge. Jeďte do tunelu a v Little Italy jeďte po nejširší cestě ( vede po jejím obvodu ). Pak se dostanete do Works Quateru. Zase jeďte po jeho obvodu. Nakonec už uvidíte svoje auto.

8) Raketová formule

V tomto úkolu musíte jet po vyznačené trase. Nasedněte do formule, která je vedle chlápka. Kudy máte jet poznáte podle toho, že uvidíte v cestě kouř stoupající do výše. Jeďte podle těchto značek ( je zbytečné, abych vám popisoval cestu. Cesta končí na Central Islandu tam, kde jste kradli žlutého lassitera. Pak už si jen vezměte bonusové auto.

9) Chuligáni v uličce

Klikněte na chlápka a rychle vběhněte do uličky a seberte Thompson. Je dobré, když do uličky vjedete autem, protože budete chráněni, než doběhnete pro zbraň. Zabijte nejdřív dva naproti vás. Pak vyjděte z uličky a zastřelte zbylé dva. Jděte dál do uličky. Pozor na balkóně na konci budou další dva. Až je zabijete, jděte dál. Vyběhnou další tři s brokovnicemi. Po jejich zabití jděte dál. Pak už uvidíte svoje bonusové auto.

10) Vybuchující Celeste

Nasedněte rychle do auto u chlápka. Jeďte doleva. Optimální je, když jedete rychlostí 50 mil v hodině. U přístavu zahněte zase doleva. Na konci cesty zahněte doprava. Dojeďte na most a na jeho konci zahněte opět doleva. Pak doprava. Nakonec přejeďte koleje a zahněte doprava na parkoviště. Pak si vezměte své bonusové auto.
 

11) Vyschlá nádrž

Nasedněte do Trautenberka, který je u chlápka. První tvoje zastávka bude benzínka v Hobokenu. Další zastávka bude benzínka na Central Islandu a další benzínka bude ve Works Quateru. V tomto úkolu musíte hodně šetřit benzínem, to znamená, že třeba z kopce nedržíte plyn nebo se rozjedete a pustíte plyn... . Když vám chybí už jen kousek k dosažení cíle a bliká vám kontrolka, zastavte a ukradněte si náklaďák. Dotlačte auto na místo určení. Až ho dotlačíte, nasedněte do něj. Počkejte, až se vám ukáže, že jste splnili úkol a vezměte si bonusové auto.

12) Bomby

Klikněte na chlápka. První bomba je u vily za chlápkem. Potom už se řiďte podle modrých křížků na mapě. Poslední bomba je u výjezdu z Oak Hill v Hobokenu. Pak si vezměte bonusové auto.

13) Náklaďák s nitroglycerinem

Nasedněte do náklaďáku a jeďte na místo určení. Cestu vám nebudu popisovat, protože může každý jet jinudy. Konec cesty je tam, kde v misi Fairplay jedete kolem bezdomovců u hořícího sudu. Pak si vezměte bonusové auto.
 

14) Jiná dimenze

Nasedněte do formule a jeďte podle modrých křížků na mapě. Nejlepší cestu zjistíte asi tak na potřetí, ale stejně ji popisovat nebudu :-). Cesta končí na jihu Central Islandu poblíž budovy, kde byla mise Všechno nejlepší. Potom si vezměte bonusové auto.

15) Výměna formulí

Klikněte na chlápka, zmáčkněte tabulátor a pozorně sledujte, kde jsou formulky. Postupně je vyměňujte a to tímhle způsobem. Dojeďte na místo určení a postavte se s formulí rovně čelem k náklaďáku. Vystupte. Nasedněte do formulky na náklaďáku a sjeďte dolů. Vystupte a nasedněte do druhé formule. Vyjeďte s ní na náklaďák ( NEMUSÍTE couvat ). Odjeďte s formulí na další místo určení a opakujte to samé. Nakonec dovezte poslední formuli zpět tam, kde jste začínali a vystupte. Potom si vezměte svoje bonusové auto.

16) Telefonní budky

První budka je hned u chlapíka. Druhá budka je v China Townu v jedné z postraních uliček na náměstí. Třetí budka je nad výjezdem z tunelu na Central Islandu. Čtvrtá budka je v přístavu na jihu Central Islandu tam ,kde byla mise Všechno nejlepší. Je to na pavlači u jedné budovy. Najdete to podle toho, že se zvonění bude zesilovat. Další budka je v New Arku u mostu do China Townu v parku. Uslyšíte zvonění. Budka je schovaná za křovím u budovy v parku. Poslední budka je u kostelu v Oak Woodu. Je to u jednoho hrobu. Pak si zajeďte k tenisovým kurtům a vezměte si bonusové auto.

17) Taxíky

Na cestu si připravte 3 rychlá auta a jedním z nich sjeďte dolů. Klikněte na chlápka a dotlačte taxík do vody. Vyběhněte na cestu a nasedněte do jednoho z aut. Další taxík je na staveništi v Hobokenu. Dojeďte tam a taxíkem se vraťte zpět chlapíkovi. Dotlačte taxík do vody. Nasedněte do dalšího auta. Další taxík je u Guliano Bridge na Central Islandu. Dojeďte tam. Nasedněte do taxíku a jeďte s ním doleva k místu s přístupem k vodě. Ukradněte nějaké auto a shoďte taxík do vody. Další taxík je před velkou bílou budovou na jihu Central Islandu. Na mapě je budova označena úzkým hnědofialovým obdélníkem. Je to ten výš. Dojeďte tam. Nasedněte do taxíku a jeďte k místu, kde byla mise Všechno nejlepší. Shoďte taxík do vody. Poslední taxík je u přístavu ve Works Quateru ( mise Bastard se štěstím ). Nasedněte do taxíku, který je blíže k cestě. Jeďte doprava a při první příležitosti zahněte doprava k vodě. Shoďte taxík. Pak si jen vezměte bonusové auto.

18) Neviditelný muž

Klikněte na chlapíka. Neviditelný muž se objeví hned vedle. Poběží z vašeho pohledu doprava a při první příležitosti zahne doleva. Proběhne uličkou a zastaví se až u sudů. Pak poběží doprava a zahne za roh zase doprava. Tam se zastaví u schodů. Potom se vrátí na roh a přeběhne rovně cestu. Tam se skrčí. Další jeho zastávka je v telefonní budce. Potom přeběhne cestu a zastaví se u domu. Pak poběží rovně a zahne za první roh doleva, kde se zastaví. Když se rozběhne, poběží ještě chvíli po chodníku a hned nato přeběhne cestu a vyběhne do nadzemky směrem na Central Island. Vyběhněte za ním. On sice seběhne, ale hned zase vyběhne nahoru a nastoupí do druhých dveří prvního vagónu. Vystoupí na stanici Guliano street a seběhne dolů. Oběhne druhou nadzemku a poběží rovně do uličky mezi domy. Proběhne pod mostem Guliano bridge a poběží směrem k vodě. Nakonec vejde do železných dveří v domě vpravo. Pak si jen vezměte bonusový vůz.
 

19) UFO

Klikněte na chlápka. Na druhé straně uličky se objeví mimozemšťan. Přijeďte k němu a vyjeďte z uličky. Zahněte doleva a při první příležitosti znovu doleva. Tam na vás UFO počká. Pak zahněte doprava a hned doleva. Mezi domy na levé straně je ulička, kde na vás UFO znovu počká. Projeďte uličkou a kolem parkoviště až na cestu, která vede do tunelu. Na té cestě na vás UFO počká. Projeďte tunelem a zahněte do třetí ulice vlevo. UFO přeletí řeku. Dojeďte tedy na druhou stranu k UFU. UFO dále poletí do uličky za hotelem Corleone. Počká na vás u kostela. Jeho další zastávka je vjezd do Oak Woodu ( cesta na kruhový objezd ). UFO udělá kruh kolem kostela a počká na vás za ním. Konečná zastávka je u majáku. Pak už si jen odvezte bonusové auto
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

lode

(Agahnim Demaend, 5. 10. 2008 11:40)

nesmis verit vsemu co se tu rika...
alias taky znama saga o casinu. Ukazte mi screeny, videa, textury, verzi hry a budu tomu verit

lode

(Tadeas, 28. 9. 2008 11:51)

Já toho chlápka stěma loděma nemužu najít.

dodatek...

(Agahnim Demaend, 27. 9. 2008 20:35)

Pro jistotu jsem jeste skusil patch 1.2; tak ten nic nevyresil... jedina zmena, co sem zaznamenal je, ze mi po vypnuti mafie vyskocej dve chyby... :D
Takze prosim lidi z Ilusion Softworks a milou slezinu vyvojaru at na tom zapracujou...diky :D

Celeste

(Agahnim Demaend, 27. 9. 2008 18:31)

Ten ukol s celeste je dost blbe udelanej... jeste pred prvnim vybuchem mam 55mph, vybuch me nahodi, ale dobry; krome toho me to i trochu popozene, takze nez prijde dalsi vybuch, mam 60-65 mph. Stejne me potom dalsi vybuch znici tak, ze nezrychluju. Upozornuju, ze tohle sem nedelal v zatacce, nesnazil sem se jet na to misto, ale jel sem od zacatku rovne tou ulici, takze s nespravnym projetim zatacky na me nechodte. Ja bych rek, ze vyvojari se nejak usmysleli merit cas nejakym zlomkem taktu procesoru, takze cim rychlejsi procak, tim rychlejc utika cas. Nebo mozna dela bordel druhy jadro, nvm. Mam pentak Core 2 Duo o taktu 3GHz, a ptaci poserte me zvysoka, jestli za doby vyvoje byla spicka vic, nez nejakej atlon 2,2 GHz (zadny dvoujadro). Nejakej manik pres assembler by do toho mozna moh udelat opravnej patch... No nehlaste se vsichni...

Celleste

(michal, 15. 9. 2008 16:46)

To prostě nejde udělat skoušel jsem to na Noteboku za 55000,-Takže už je to trochu našlaplý a nic...

Celaste

(Danousek, 31. 7. 2008 13:08)

Nejde mam PC s 4 GB ram crossfire radeon HD 3850 a to porste nejde at jedu jak chci pokazdy me to trefi i kdyz jedu jen rovne tak me to roseka nez dojedu nakonec :D

vybuchující Celeste

(jsligujlq, 24. 7. 2008 22:04)

Hej lidi pls pomozte. Ten úkol mi nejde dohrát. Vždycky
v polovině vybouchnu.

all cars

(Jury, 15. 7. 2008 11:03)

Lol ty ukoly jsou primityvní .. jediný těžký ukol je s kamionem jak nesmite klesnout pod 34 mil..

:D Celeste

(Dubko, 11. 7. 2008 12:45)

ZE NEJDE UDELAT :):) lol...vy ste odkial ludia???sak ja som to celeste spravil na prvy raz...normalne som len isiel a za mnou nieco buchalo, ale nic mi to nerobilo...prisiel som ta to parkovisko a dostal som auto:D nic tazke

maly trik

(Dubko, 11. 7. 2008 12:32)

Mam maly trik na tu 9 - Chuligani v ulicce : v tej misii kde idete po vybuchujucom moste dostanete nepriestrelne auto...tak si ho zoberte, pridte do tej ulicky a cakajte.ti mafiani do vas budu strielat, ale vy len sedte v nepriestrelnom aute a pohybujte sa hore-dole, aby vas ti 3 s brokovnicami nevyhodili z auta...mozte ich aj zrazit...ked pridete pod tie balkony tak tam len cakajte...ked sa vsetkym minu naboje, vystupte z auta a zabite ich :)

lode

(marek, 3. 7. 2008 13:29)

Jetam jeste jeden chlapik s lodemi ale ten neni ukazany na mape ani u majaku .Rad vam prozradim kde je:stoji ve CENTRAL AINLENDU u feronovi plaze zminoval se o tom salieri v misi NOLEBNI KAMPAN jak je ten chlapik na te lodi dole .Tady musite zabit 100 lidi dat je nalod a odvezt do cetral ainlendu do pristviste to je cele ,ale jiste se budete ptat jak je tam dostat na lod a z lodi ,to je jednoduche je to jaK nakladat bedny v misi JEN TAK PRO RADOST:)

reisig

(mattous, 30. 6. 2008 10:22)

777465515

ahoj

(matous, 30. 6. 2008 10:21)

777465515

omg

(dean, 9. 6. 2008 10:01)

proč si nevymslíš svůj text opsat to umí každej od sud :
http://pocitacovehry.wgz.cz/extremni-jizda-navod
kdyby si to tam aspon napsal :)

Snipeři

(mik, 3. 5. 2008 16:29)

Ty snipery jsem všechny zabil tomsnem nemohl jsem najít odstřelovačku, která je vlevo od auta to tady totiž někdo zapoměl dopasat.

mafije

(tom, 6. 2. 2008 14:00)

moch bich si obednat mapu mafije

Vybuchující Celeste

(hanswurst, 2. 1. 2008 22:15)

Tahle mise je závislá na rychlosti PC. Na starým pentiu, na kterým Mafie sotva jela, jsem to dohrál v pohodě, kdežto na novým pentiu 3 výbuch poškodí auto i při rychlosti 90 km/h. Bohužel jsem nepřišel na způsob, jak zpomalit dopadání vybuchujícího předmětu na zem...

AUTA V KANÁLU

(Fil, 29. 11. 2007 21:16)

cau rak to su zase ja tu mapu nmusis hledat jen tady v menu je nápis MAPA tak si ju stáhni a udelej pres malováni šipku a pošli na Email DIK

AUTA V KANÁLU

(Fil, 29. 11. 2007 21:06)

Zdarec rak prosim poradiš mi kde přesně jsou ty vsechny auta ? nejak si tu mapu fifot v malováni nebo vcem chces tam udelej šipku dik moc napis mi na Email
radekpanac@centrum.cz moc dík ... NIKDE TO NEMUŽU NAJÍT
:) a co je to liti ligtu

rak

(hak, 24. 11. 2007 17:30)

v liti ligtu když vlezete do kanálu tak najdete všechny auta


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »