Jdi na obsah Jdi na menu
 


EXTRÉMNÍ JÍZDA

15. 8. 2006

Návod na extrémní jízdu

Na prvním obrázku je místo, kde stojí chlápek a na druhém obrázku je bonusové auto. Doporučuji, abyste si každé auto, které získáte, dovezli k domu. Až je získáte všechny, uložte si pozici u Toma v domě. Jsou to ty dveře, kterými se nikam nedostanete.

1) Speedy Gonzales

Ukradněte si nějaké robustní auto. Jeďte ke Gonzalesovi uličkou, která je od něho dále. Rozjeďte se proti němu. Musíte ho srazit hned napoprvé. Vraťte se ke chlápkovi, který vám zadal úkol. Stojí tam bonusové auto.

2) Vybuchující most

Opět si ukradněte robustní auto. Dojeďte ke chlápkovi, ale neklikejte na něho. Dotlačte toho "malucha" na druhý konec mostu. Nesmíte do něj narážet, jinak vybouchne. Musíte ho jen tlačit. Až ho dotlačíte na konec mostu, vraťte se a klikněte na chlapíka. Potom rychle projeďte most. Nasedněte do "malucha" a dojeďte na určené místo. Pak už uvidíte svoje bonusové auto.

3) Letadlo

Klikněte na chlapíka a rychle nasedněte do auta, co tam stojí. Rozjeďte se. Nad vámi poletí letadlo. Jeďte pořád rovně. Na kopci se nesmíte zdržet! Je lepší trochu přibrzdit. Pak jeďte po hlavní cestě až na Guliano bridge. Na křižovatce zabočte směrem na tunel. Projeďte jím a jeďte stále rovně. Na konci zahněte do uličky, která je stejném ve směru, ale trochu vlevo. Pak už uvidíte svoje auto.

4) Dle rozkazu

Klikněte na chlápka a plňte jeho úkoly. Nejdříve oběhněte blok, pak udělejte 3 dřepy (Q). Nakonec vezměte bednu a jděte za ním. Až vám řekne "polož tu bednu a vypadni", musíte ji položit vedle té druhé směrem k cestě, jinak se úkol neukončí. Pak už si jen vezměte bonusové auto.

5) Snipeři

Nejlepší je postavit si uličku z aut, která povede směrem od chlápka. Až si ji postavíte, klikněte na něj a ve dřepu si dojděte pro odstřelovačku. Zastřelte snipera přímo na proti vám na terase. Pak se otočte doprava a zastřelte dalšího snipera, který je na baráku. Poslední sniper je naproti toho druhého. Jen je mnohem výš. Až je zastřelíte, posbírejte munici, která jim spadla. Pak si vezměte bonusové auto.

6) Mořská panna

Tento úkol je nejlepší dělat po úkolu "Snipeři", protože je k tomu třeba odstřelovačka. Musíte mít rychlé auto. Dojeďte tedy na místo určení. Je to v Down Townu u útesů úplně dole ( měli jste tam zabít Sergia Morella ). Vylezte na skály, až se dostanete pohledem na pannu a nebude vám překážet cedule. Zamiřte na zámky a střílejte dokud panna neodběhne. Vyjděte zpět nahoru na cestu. Stojí tam bonusové auto.

7) Náklaďák s rychlostí

Klikněte na chlápka a nasedněte do náklaďáku. Jeďte rovně, pak přes most na Central Island. Na konci mostu zahněte doleva, a pak na cestu, která se na konci rozdvojuje směrem na tunel a na Guliano bridge. Jeďte do tunelu a v Little Italy jeďte po nejširší cestě ( vede po jejím obvodu ). Pak se dostanete do Works Quateru. Zase jeďte po jeho obvodu. Nakonec už uvidíte svoje auto.

8) Raketová formule

V tomto úkolu musíte jet po vyznačené trase. Nasedněte do formule, která je vedle chlápka. Kudy máte jet poznáte podle toho, že uvidíte v cestě kouř stoupající do výše. Jeďte podle těchto značek ( je zbytečné, abych vám popisoval cestu. Cesta končí na Central Islandu tam, kde jste kradli žlutého lassitera. Pak už si jen vezměte bonusové auto.

9) Chuligáni v uličce

Klikněte na chlápka a rychle vběhněte do uličky a seberte Thompson. Je dobré, když do uličky vjedete autem, protože budete chráněni, než doběhnete pro zbraň. Zabijte nejdřív dva naproti vás. Pak vyjděte z uličky a zastřelte zbylé dva. Jděte dál do uličky. Pozor na balkóně na konci budou další dva. Až je zabijete, jděte dál. Vyběhnou další tři s brokovnicemi. Po jejich zabití jděte dál. Pak už uvidíte svoje bonusové auto.

10) Vybuchující Celeste

Nasedněte rychle do auto u chlápka. Jeďte doleva. Optimální je, když jedete rychlostí 50 mil v hodině. U přístavu zahněte zase doleva. Na konci cesty zahněte doprava. Dojeďte na most a na jeho konci zahněte opět doleva. Pak doprava. Nakonec přejeďte koleje a zahněte doprava na parkoviště. Pak si vezměte své bonusové auto.
 

11) Vyschlá nádrž

Nasedněte do Trautenberka, který je u chlápka. První tvoje zastávka bude benzínka v Hobokenu. Další zastávka bude benzínka na Central Islandu a další benzínka bude ve Works Quateru. V tomto úkolu musíte hodně šetřit benzínem, to znamená, že třeba z kopce nedržíte plyn nebo se rozjedete a pustíte plyn... . Když vám chybí už jen kousek k dosažení cíle a bliká vám kontrolka, zastavte a ukradněte si náklaďák. Dotlačte auto na místo určení. Až ho dotlačíte, nasedněte do něj. Počkejte, až se vám ukáže, že jste splnili úkol a vezměte si bonusové auto.

12) Bomby

Klikněte na chlápka. První bomba je u vily za chlápkem. Potom už se řiďte podle modrých křížků na mapě. Poslední bomba je u výjezdu z Oak Hill v Hobokenu. Pak si vezměte bonusové auto.

13) Náklaďák s nitroglycerinem

Nasedněte do náklaďáku a jeďte na místo určení. Cestu vám nebudu popisovat, protože může každý jet jinudy. Konec cesty je tam, kde v misi Fairplay jedete kolem bezdomovců u hořícího sudu. Pak si vezměte bonusové auto.
 

14) Jiná dimenze

Nasedněte do formule a jeďte podle modrých křížků na mapě. Nejlepší cestu zjistíte asi tak na potřetí, ale stejně ji popisovat nebudu :-). Cesta končí na jihu Central Islandu poblíž budovy, kde byla mise Všechno nejlepší. Potom si vezměte bonusové auto.

15) Výměna formulí

Klikněte na chlápka, zmáčkněte tabulátor a pozorně sledujte, kde jsou formulky. Postupně je vyměňujte a to tímhle způsobem. Dojeďte na místo určení a postavte se s formulí rovně čelem k náklaďáku. Vystupte. Nasedněte do formulky na náklaďáku a sjeďte dolů. Vystupte a nasedněte do druhé formule. Vyjeďte s ní na náklaďák ( NEMUSÍTE couvat ). Odjeďte s formulí na další místo určení a opakujte to samé. Nakonec dovezte poslední formuli zpět tam, kde jste začínali a vystupte. Potom si vezměte svoje bonusové auto.

16) Telefonní budky

První budka je hned u chlapíka. Druhá budka je v China Townu v jedné z postraních uliček na náměstí. Třetí budka je nad výjezdem z tunelu na Central Islandu. Čtvrtá budka je v přístavu na jihu Central Islandu tam ,kde byla mise Všechno nejlepší. Je to na pavlači u jedné budovy. Najdete to podle toho, že se zvonění bude zesilovat. Další budka je v New Arku u mostu do China Townu v parku. Uslyšíte zvonění. Budka je schovaná za křovím u budovy v parku. Poslední budka je u kostelu v Oak Woodu. Je to u jednoho hrobu. Pak si zajeďte k tenisovým kurtům a vezměte si bonusové auto.

17) Taxíky

Na cestu si připravte 3 rychlá auta a jedním z nich sjeďte dolů. Klikněte na chlápka a dotlačte taxík do vody. Vyběhněte na cestu a nasedněte do jednoho z aut. Další taxík je na staveništi v Hobokenu. Dojeďte tam a taxíkem se vraťte zpět chlapíkovi. Dotlačte taxík do vody. Nasedněte do dalšího auta. Další taxík je u Guliano Bridge na Central Islandu. Dojeďte tam. Nasedněte do taxíku a jeďte s ním doleva k místu s přístupem k vodě. Ukradněte nějaké auto a shoďte taxík do vody. Další taxík je před velkou bílou budovou na jihu Central Islandu. Na mapě je budova označena úzkým hnědofialovým obdélníkem. Je to ten výš. Dojeďte tam. Nasedněte do taxíku a jeďte k místu, kde byla mise Všechno nejlepší. Shoďte taxík do vody. Poslední taxík je u přístavu ve Works Quateru ( mise Bastard se štěstím ). Nasedněte do taxíku, který je blíže k cestě. Jeďte doprava a při první příležitosti zahněte doprava k vodě. Shoďte taxík. Pak si jen vezměte bonusové auto.

18) Neviditelný muž

Klikněte na chlapíka. Neviditelný muž se objeví hned vedle. Poběží z vašeho pohledu doprava a při první příležitosti zahne doleva. Proběhne uličkou a zastaví se až u sudů. Pak poběží doprava a zahne za roh zase doprava. Tam se zastaví u schodů. Potom se vrátí na roh a přeběhne rovně cestu. Tam se skrčí. Další jeho zastávka je v telefonní budce. Potom přeběhne cestu a zastaví se u domu. Pak poběží rovně a zahne za první roh doleva, kde se zastaví. Když se rozběhne, poběží ještě chvíli po chodníku a hned nato přeběhne cestu a vyběhne do nadzemky směrem na Central Island. Vyběhněte za ním. On sice seběhne, ale hned zase vyběhne nahoru a nastoupí do druhých dveří prvního vagónu. Vystoupí na stanici Guliano street a seběhne dolů. Oběhne druhou nadzemku a poběží rovně do uličky mezi domy. Proběhne pod mostem Guliano bridge a poběží směrem k vodě. Nakonec vejde do železných dveří v domě vpravo. Pak si jen vezměte bonusový vůz.
 

19) UFO

Klikněte na chlápka. Na druhé straně uličky se objeví mimozemšťan. Přijeďte k němu a vyjeďte z uličky. Zahněte doleva a při první příležitosti znovu doleva. Tam na vás UFO počká. Pak zahněte doprava a hned doleva. Mezi domy na levé straně je ulička, kde na vás UFO znovu počká. Projeďte uličkou a kolem parkoviště až na cestu, která vede do tunelu. Na té cestě na vás UFO počká. Projeďte tunelem a zahněte do třetí ulice vlevo. UFO přeletí řeku. Dojeďte tedy na druhou stranu k UFU. UFO dále poletí do uličky za hotelem Corleone. Počká na vás u kostela. Jeho další zastávka je vjezd do Oak Woodu ( cesta na kruhový objezd ). UFO udělá kruh kolem kostela a počká na vás za ním. Konečná zastávka je u majáku. Pak už si jen odvezte bonusové auto
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Neviditelny muz

(Zdenek, 7. 3. 2009 19:22)

Ahoj,chtel sem se zeptat,kdyz sleduji neviditelneho muze,dobehnem k nadzemce ale nadzemka neprijede,je sekla. Zkousel jsem to i mimo ukol a mam je sekle. co s tim mam delat??? Poradte mi nekdo.

chci návod

(radek beneš, 27. 2. 2009 18:34)

Hele co znamená za misi co tam mám dělat mě se tam napíše Oběhni blok!Pls poradte předem dik

MAF

(JIRKA, 20. 2. 2009 13:41)

juraed

(juraed, 12. 2. 2009 22:28)

Kdo chce poradit stou misí s náklaďákem na nitroglycerýn? Napište na komentář

panna

(mawu, 12. 2. 2009 12:23)

jak mam zachranit pannu na utesu kdyz ji porad strilim do zamku a porad ne a ne by utekla.coltem to proste nejde ani magnumem.

Pomoc

(Danik, 2. 2. 2009 15:57)

Lidi ja vam klidne poradim :-D icq je 230042863 ... Mafia 4ever :-)

Náklaďák s nitroglycerinem...

(chimera, 27. 1. 2009 22:49)

Zdravím.. tak jsem se dostala v pohodě k části kdy musim za určitej čas dopravit náklaďák s nitroglycerinem na místo... ale to prostě nejdeeeeee, já sem to zkoušela snad tisíckrát, ale nejde to :( dycky mi to nevychází jen o pár vteřin, ale to prostě nejde nahnat :( prosím poraďte, jak to mám udělat...

Slepičí monsrum

(Jarda, 26. 1. 2009 19:54)

musíš střílet na zámek na kůle , na kterém je připoutaná panna

SĹEPIČÍ MONSTRUM

(Buffon, 25. 1. 2009 14:03)

kam mám střílet na tu zelenou slepici když vysvobozuju tu panu na ůtesech pls poradte

Celestre

(Jarda, 18. 1. 2009 22:08)

mě se podařilo dokončit všechny úkoly až na celestu, i když jedu 70 mil/hod stejně nedojedu dál než k mostu ( podjezdu ) u přístaviště. Mám notebook asi za 50000,- Kč . Myslím , že to je nemožný úkol. Jinak pro rejpálky , když jedu rovně stejně vybuchnu.

Jen tak na okraj , dostal se někdo do toho kasina ??? Někde jsem četl , že když uděláte kompletní e.jízdu a budete mít v normální jízdě cca 35 000 ,- Kč tak se vám otevře kasino u P. restaurace. Už jsem někde četl , že se to někomu povedlo. Ale já na to kasino moc nevěřím.

mafia

(jakub , 12. 1. 2009 22:08)

staci mu zablokovat cestu

Celeste new

(Kranich, 4. 1. 2009 21:19)

Na novych pc atd je jak uz tu rikal jeden clovek pravdepodobne problem v druhem jadre na procesoru.. casovac je ve vysledku o neco kratsi takze vybuchy jsou pravidelnejsi, to stejne se stava s vybuchujicim mostem u nemocnice.. temer nemozne na notasu SONY vaio P8600

nejlehčí celsete

(mafian, 7. 12. 2008 11:52)

To je fakt!! (Nikdo, 17. 07. 2007 15:50)
Plně souhlasím s rambomanem!
Ten Celeste vybuchuje a nedá se to zastavit!!!
Vám se to někomu povedlo??!??!!!????? hej mně se to povedlo na poprve je to ten nejlehčí ukol musiš jet skratkou a pak rovně nebo nějak tak musiš se snažit ........ ti to řeknu předsně dam ti moje icq : 413534851 zdar

re: bdfbd

(bavorak, 10. 11. 2008 18:27)

mne sa koniec aj cela hra hrozne pacili...aspon to neskoncilo ziadnym happy endom ale tak ze mafia si ta najde aj po dlhom case a neschovas sa pred nou a pomste neujdes : )

bdfbd

(fgdfgdfg, 9. 11. 2008 8:02)

dobrá hra-špatný konec

Celeste na vykonnom notebooku

(bavorak, 3. 11. 2008 18:56)

dosiel som na jednu vec...mam dost dobry notebook a ked tu niekto hovoril ze sa to neda prejst pretoze je prilis rychly procesor alebo take nieco tak som nechal notebook iba na baterke a dal som ho do najuspornejsieho rezimu takze je vsetko spomalene..sice to celkom seka ale da sa to potom prejst a nevybuchne to auto po prvej zakrute : )

mafia

(jakub blazek, 28. 10. 2008 12:04)

je to mooooooooooooooooooooooooooooooooooooc dorá hra

speedy-easy

(owce, 26. 10. 2008 20:56)

nikde sem v navodech na netu nenašel tohle řešení ,každý dává návod kam za nim běžet a stačí jen mu u vchodu zablokovat cestu autem a on se o něj zarazí :-D ...nejvíc easy řešení,pak ho jen zastřelit :-D GL

MUSÍTE SE SNAŽIT

(PAVEL FAZEKÁŠ, 23. 10. 2008 14:20)

MÁM VŠECH 19 AUT JE TO BOMBA
SNAŽIT SE
SNAŽIT SE..........HAHA UDĚLAL JSEM VŠE SNAŠTE SE ČAGO
BELO ŠÍLENCI.

otazky

(bavorak, 19. 10. 2008 13:14)

jaky chlapek s lodema?
jinak mne ten celeste taky nejde...rozbehnu to nejvic jak to jde ale proste po trech ranach mi praskne zadni okno a dal jak po nakladni pristav se nedostanu...

a nevite mi poradit co mam delat kdyz se mi vsechny nadzemky sekly nekde na mostu mezi central islandem a pevninou? nevim co se stalo ale pak nemuzu projit neviditelneho muze pac on chce jit nadzemkou...nektere nadzemky tam litaji jine tam jen tak stoji...
mam notebook dual core a no tak docela dobrej notas a fakt ta mafie ma nejake problemy s tim :(


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »